Znalost angličtiny se stává stále žádanější. Pokud neovládáte cizí jazyk, sami si tím zavíráte dveře k mnoha lépe placeným pozicím. Jste angličtinou dosud nepolíbeni a chtěli byste se rychle naučit její základy? Už jste kdysi mluvili, ale slovíčka se vám z hlavy vytratila? Potřebujete se rozmluvit? Zvolte speciální kurzy angličtiny postavené na nejmodernějších metodách osvojování si cizí řeči a hypnóze.

Úspěch zaručen

Většina lidí má kurzy angličtiny spojeny s nekonečným biflováním slovíček a nepochopitelnými definicemi z oblasti gramatiky. Právě takové učení je nudné a zpravidla končí tím, že se student zatvrdí a nenaučí se nic. To s unikátními kurzy angličtiny, které využívají poznatky z oboru hypnózy, nehrozí.

styl-zivota.cz_cetros_cz_01

Jejich zakladatelem je uznávaný odborník Libor Činka, který se mnoho let věnuje výzkumu v oblasti superpaměti, využívání kapacity lidského mozku, psychologii vlivu a hypnoterapii. Své poznatky využívá pro rychloučení angličtiny. Libor Činka je autorem dvou speciálních kurzů. Prvním z nich je Kurz Angličtina s hypnózou pro věčné začátečníky a chronické nemluviče I. Jeho obsahem je jednoduchá angličtina pro začátečníky, díky které si uchazeči rychle osvojí slovíčka a naučí se tvořit jednoduché věty. Druhým je Kurz Angličtina s hypnózou pro mírně pokročilé II. Efekt tohoto kurzu je ohromující – díky specifickým metodám výuky uchazeči za jeden týden dosáhnou stejné úrovně jako v obyčejném kurzu za 1 rok. Kurzy se konají v Praze, pořádá je společnost CETROS, s.r.o.

styl-zivota.cz_cetros_cz_02

Online verze

Ne každý může do Prahy na kurz dojíždět, proto Libor Činka navrhl i online kurzy angličtiny. Tvoří je videa, díky kterým se rychle naučíte slovíčka a gramatiku. Online kurz trvá 8 týdnů.

Začněte!

Váháte, zda s angličtinou začít? Neděláte dobře! Čím dříve se odhodláte, tím dříve se v životě můžete mít lépe. Pro začátek si udělejte online test zde a zjistěte si, na jaké jazykové úrovni jste.

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: