Pocit křivdy, nepochopení, urážky, lítosti, bezmoci, ale i ublížení a zranění. Tyto bolesti snad každého čas od času provázejí. Vyhrajte jeden ze tří výtisků knihy Hojení vnitřních ran, kterou vydalo nakladatelství Portál, a zjistěte, co vám může pomoci.

Rolf Sellin je původní profesí architekt, který o sobě zjistil, že je vysoce citlivý. Když se učil pracovat se svou citlivostí, vyvinul metody, které dnes ve svých seminářích a knihách zprostředkovává nejen hypersenzitivním laikům, ale i psychoterapeutům a psychologům. V Portále vyšly jeho knihy Blíž tě nepustím (2019) o nastavování hranic a Vysoce citliví lidé mezi námi (2021).

Soutěž končí 23.07.2023.

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství Portál.

ANOTACE

Uštěpačné poznámky, chybějící slova poděkování nebo přehlížení mohou zasáhnout něčí srdce stejně silně jako nečekané odmítnutí či při hádce pronesená ostrá slova. I když budeme nadále fungovat navenek, psychicky jsme zraněni. Pokud bolest z tohoto zranění ignorujeme, zůstává podprahová. Teprve když ji přijmeme, můžeme uvolnit místo pro jiné, pozitivnější pocity.
Autor ve své knize ukazuje, jak můžeme najít odvahu podívat se a rozpoznat, co přesně v nás bylo zraněno, jak se můžeme postarat o svá zranění, vyrůst z nich, a dokonce je uzdravit, jak reagovat co nejrychleji nebo s odstupem a jak vyléčit i ty nejdávnější rány. Přitom nabízí řadu konkrétních návodů a metod práce s emoční bolestí.

Vydává nakladatelství Portál, str. 200, 349 Kč.

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: ano

Výherci: Dagmar Krejsová, Vendulka Závorová, Jarmila Katucká

 

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: