Doktorka Sara Gottfiedová je přesvědčena o tom, že 90 % projevů stárnutí a nemocí jsou důsledkem životního stylu a ne genetického založení. Mnohem více informací se dozvíte v její knize Omládněte za sedm týdnů, kterou vám nabízíme v soutěži.

Soutěž končí 17. ledna 2019.

Ceny do soutěže věnovalo vydavatelství Euromedia.

ANOTACE: Sara Gottfriedová Omládněte za sedm týdnů

Devadesát procent projevů stárnutí a nemocí jsou výsledkem životního stylu, ne genetického založení. Jinými slovy, je v našich možnostech překonat a změnit svou genetickou historii a tendence. Autorka, lékařka, vytvořila převratný sedmitýdenní program, který nám umožní provést rozhodující změny vedoucí k tomu, že nejen že budeme vypadat mladě, ale budeme se také tak cítit.
Doktorka Gottfriedová uvádí pět klíčových faktorů, které vedou k zbytečnému stárnutí: faktor svalů, faktor mozku, faktor hormonů, faktor střeva a faktor toxického tuku. Sedmitýdenní program se zaměřuje na tyto faktory a vypořádává se s nimi dostupným a velmi praktickým způsobem.
Program uvedený v této knize nám umožní změnit způsob, kterým stárneme, zůstat déle mladí a uchovat si zdraví a vitalitu po celý život.

Nakladatel: Euromedia, 360 str., 359 Kč

Přečtěte si ukázku z knihy.

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: 5

Výherce: Monika Janczarová

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: