Nakladatelství Grada vydalo v edici Psychologie pro každého knihu Jitky Suché Cvičení paměti na celý rok. V naší soutěži vám nabízíme možnost vyhrát jeden ze tří výtisků této knihy.

Procvičování paměti není určené jen dětem a seniorům. Trénovat mozek je důležité v jakémkoliv věku. Knihy Jitky Suché radí s tréninkem a s tím, jak se vyrovnat se zapomínáním.

Soutěž končí 22. února 2021.

Ceny do soutěže věnoval nakladatelský dům Grada.

ANOTACE

Buďte aktivní po celý svůj život! Pravidelné cvičení si zaslouží nejen tělo, ale především mozek. Pokud nebude pracovat, jak má, nemůže organismus dobře fungovat. Proto je nutné mozek pravidelně namáhat, a to nejen v mládí – nikdy není pozdě začít. Není to jen velmi užitečné, ale s touto knihou i zajímavé a zábavné! Cvičení v této knize jsou zaměřena na krátkodobou a dlouhodobou paměť i na jiné kognitivní (poznávací) funkce – na koncentraci pozornosti, logické myšlení, slovní zásobu, fantazii, kreativitu a další schopnosti.

Komplexní trénink mozku je jedním z nejúčinnějších faktorů při předcházení poruchám paměti a různým onemocněním (Alzheimerově chorobě apod.). Kniha rozhodně není určena jen seniorům! Procvičovat paměť je velice důležité nejpozději od středního věku, zejména u těch, kdo mají jednostranné nebo rutinní zaměstnání. Najdete zde i různé rady, jakým dalším způsobem mozek aktivovat nebo jak se vyrovnávat se zapomínáním.

Vydává Grada.

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: krátkodobou a dlouhodobou paměť i na jiné kognitivní funkce

Výherci: Jiří Burýšek, Jan Moravec, Dagmar Jeřábková

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: