Právnička, její klient, zakázaný vztah, nezvěstná manželka. To je hlavní téma knihy J. L. Butler, kterou nakladatelství Metafora vydalo pod názvem Právem moje. Vyhrajte v naší soutěži jeden ze 3 výtisků.

Soutěž o knihu Právem moje končí 9. prosince 2018.

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství Metafora.

ANOTACE: J. L. Butler Právem moje

Právnička, její klient, zakázaný vztah, nezvěstná manželka…

Příběh, který šokuje a mrazí podobně jako filmy Osudová přitažlivost, Ulička Apple Tree Yard nebo Zubaté ostří.

Mladá brilantní a ambiciózní právnička Francine Day stojí jen kousek od nejvyššího ocenění své kariéry – udělení titulu advokát Jejího Veličenstva. Potřebuje k tomu ještě jeden velký případ, který by se dostal na přední stránky novin. Tím by mohl být Martin Joy. Mezi advokátkou a klientem se však okamžitě objevuje vzájemná silná přitažlivost. Neodbytná vášeň.

Propadnou jí a mají spolu tajný poměr. Fran je přesvědčená, že vše zvládne udržet pod kontrolou. Jenže pak záhadně zmizí Martinova žena Donna a Martin se stává hlavním podezřelým.

Vyšetřování případu odkrývá zásadní překvapení, dokonce i pro Fran – protože právě ona je zřejmě poslední, kdo Donnu viděl živou. Navíc si Francine z osudné noci několik klíčových hodin vůbec nepamatuje. Probudila se až ráno v bytě svého souseda, ušpiněná od krve a zmatená.

Fran se ocitá lapena v nebezpečném a spletitém labyrintu podvodů, lží a tajemství, kde jeden chybný krok pro ni může znamenat zkázu. Kde je Donna a kdo stojí za jejím zmizením? Čím usilovněji Fran pátrá po odpovědích, tím těsněji se zatahuje síť – kolem ní, jejího milence i života, který si tak pečlivě vybudovala.
Nakladatel: Metafora, 400 str., 399 Kč

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: Osudová přitažlivost, Ulička Apple Tree Yard nebo Zubaté ostří.

Výherci: Eva Kroupová, Jaroslava Ćirlićová, Květa Hedvíková

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: