Máme pro vás nový soutěžní titul Podívejte se na sebe laskavě s podtitulem Jak se osvobodit od přehnané viny. Vyhrajte jeden ze tří výherních výtisků v naší nové soutěži.

Po knihách Přecitlivělost není slabost a Citlivý pomocník, kterou vydalo nakladatelství Portál v tomto nakladatelství vychází další titul od dánské psychoterapeutky Ilse Sand. Původem farářka Dánské národní církve od roku 2006 provozuje vlastní psychoterapeutickou praxi, kterou doplňuje supervizí a přednáškami.

Soutěž končí 2. listopadu 2021.

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství Portál.

ANOTACE
Mít občas špatné svědomí je v pořádku, protože je důkazem, naší zodpovědnosti, ať už v jakékoli oblasti. Tato kniha se primárně zaměřuje na zodpovědnost ve vztazích, v nichž jsme na sebe někdy přísní až příliš. Když si uvědomíme, že máme na své svědomí nereálné nebo přehnané požadavky, můžeme získat spoustu energie, kterou lze využít v jiných oblastech života. Tato publikace vám ukáže, jak to provést: jak změnit příliš přísné principy vlastního života, jak se zbavit viny, jež náleží druhým, jak se spřátelit s vlastním strachem. Na konci každé kapitoly se nacházejí cvičení pro práci s vlastním svědomím, shrnutí a na konci knihy i test, který měří váš sklon si něco vyčítat.

Vydává Portál, 2021, 120 str., brožovaná, 235 Kč.

Přečtěte si ukázku z knihy.

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Pošlete článek dál: