Potřebujete se vyrovnat s nejistotou? Pak pro vás máme příjemnou zprávu, protože pro vás máme soutěž o knihu Anny Kaver Cesty ke klidu, kterou vydalo nakladatelství Portál. Vyhrajte jeden ze tří výtisků tohoto titulu.

Anna Kaver je švédská psycholožka, psychoterapeutka, psychiatrička (specializace kognitivně-behaviorální terapie, hraniční porucha osobnosti) a autorka většího počtu oceněných knih o psychologii.

Soutěž končí 21. března 2022.

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství Portál.

ANOTACE

Jsem dost dobrý? Jsem milovaná? Má můj život smysl? Je můj život dostatečně bezpečný? Autorka, švédská terapeutka, si dala za cíl v této knize „přiblížit štěstí i výzvy obsažené v lidském bytí“. Hlavním tématem zčásti úvahového, zčásti populárně naučného textu je lidská „vestavěná“ zranitelnost a neuchopitelný strach, který vyvolávají vnější, neovlivnitelné aspekty naší existence. Tyto okolnosti jsou rozebírány z různých perspektiv – biologické, filozofické, psychologické, společenské, globální i individuální. Řeč bude například o myšlenkové rigiditě, neschopnosti nakládat s emocemi či repetitivních myšlenkách. Závěrečná kapitola nabízí užitečné návody k pozitivnímu přerámování neklidu.

Vydává Portál, brož., 144 str., 299 Kč.

Přečtěte si ukázku z knihy.

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: švédská

Výherci: Jarmila Šebková, Zuzana Hradílková, Hana Kailová

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: