Americká autorka Ann Napolitano napsala rodinnou ságu ze současného Chicaga, které odkazuje na legendární román Malé ženy. Vyhrajte jeden ze tří výtisků knihy Ahoj krásko.

Rodinná sága o složitých rodinných vztazích, plná silných emocí. Příběh o rodině a přátelství a o tom, jak nás lidé, se kterými jsme propojeni, mohou osvobodit.

Soutěž končí 25. července 2024.

Ceny do soutěže věnoval Nakladatelský dům Grada.

ANOTACE

Ann Napolitano Ahoj krasko

Rodinná sága ze současného Chicaga, v mnohém odkazující na legendární román Malé ženy.
William Waters vyrůstal v rodině zasažené tragédií, bez lásky a zájmu rodičů. Když v prvním ročníku na univerzitě potká energickou a ambiciózní Julii Padavanovou, rozzáří se mu celý svět.

S Julií do Williamova života vstoupí i její rodina, především její tři mladší sestry: Julii nejbližší Sylvie, snílek a knihomolka, a dvojčata, bohémská výtvarnice Cecelie a laskavá pečovatelka Emeline. Všichni Padavanovi přijmou Juliina nového přítele s otevřenou náručí.
Životní cesty všech se však začnou různě komplikovat, až nakonec dojde ke katastrofálnímu rodinnému rozkolu, který všechny promění, mnohé rozdělí a zasáhne i další generaci… Dokáže takovou ránu někdy něco zacelit?  

Vychází v překladu Ondřeje Frühbauera.

Nakladatel: Metafora, 2024, originál: Hello Beautiful, 2023, 416 str., 489 Kč

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: