V kinech je momentálně nejnovější film Václava Marhoula Nabarvené ptáče podle knihy Jerzyho Kosińskeho. Ve vydavatelství OneHotBook nyní vychází  v audio podobě. Dramatické vyprávění, zabývající se vztahem mezi hrůzou a krutostí, líčí osudy židovského chlapce, který prožil druhou světovou válku na útěku v prostředí zaostalého venkova kdesi ve východní Evropě.

Pro tři výherce máme připravenu výhru v podobě mp3, kterou si budou moci pomocí unikátních kódů stáhnout na portálu (a v aplikaci) Audiolibrix.

Dílo od svého vydání v roce 1965 způsobovalo a stále způsobuje silné kontroverze, přesto získalo řadu význačných literárních cen. Zasáhlo miliony čtenářů a autorovi přineslo světový věhlas. Nyní díky filmu Václava Marhoula a díky audioknize v podání Jiřího Köhlera a Jana Kačera zasáhne i diváky a posluchače.

Soutěž končí 10. října 2019.

Cenu do soutěže věnovalo vydavatelství OneHotBook.

ANOTACE:

V prvních týdnech druhé světové války, na podzim roku 1939, poslali rodiče svého šestiletého chlapce z jednoho velkého města ve východní Evropě do bezpečí vzdálené vesnice. Za okupace a ve válečném zmatku, kdy docházelo k neustálým přesunům obyvatelstva, však ztratili spojení s člověkem, který jejich dítěti našel prozatímní domov na vsi. Mezitím chlapcova pěstounka zemřela a opuštěné dítě je nuceno putovat samo od vesnice k vesnici. Někdy mu lidé poskytnou přístřeší, jindy ho odeženou…

Vydalo: vydavatelství OneHotBook. 8 hodin 50 minut. Jako mp3 ke stažení prostřednictvím digitálních distribucí (za 299 Kč), jako CD ve formátu mp3 (za 339 Kč). Pouze na portálu Audiolibrix si mohou členové předplatitelského klubu tuto audioknihu zakoupit jen za 199 Kč.

Poslechněte si ukázku z audioknihy.

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.
Správná odpověď: 1939

Výherci: Romana Jarošová, Petr Burýšek, Anna Kubíčková

Pošlete článek dál: