18měsíční diář, Módní diář a teď vám nabízíme velmi oblíbený diář Dary Rolins – Rok podle Dary 2020. Jeden ze tří výtisků můžete vyhrát v naší nové soutěži.

Soutěž končí 28. listopadu 2019.

Ceny do soutěže věnovalo Presco Group pod značkou PRESCO PUBLISHING.

Společnost PRESCO GROUP, a. s., společně s výjimečnou osobností a zpěvačkou Darou Rolins, vydává již počtvrté diář s názvem ROK PODLE DARY. I tentokrát jeho majitele čeká mnoho inspirace. Je plný autorčiných postřehů, zamyšlení a návodů, třeba jak si správně přát, jak věřit v zázraky, věřit sám sobě, jak si vážit všeho, co život přináší, jak zvolnit nebo naopak dobít baterie. Texty jsou provázené atraktivními snímky fotografky Petry Ficové a originálními ilustracemi mladé designérky.

Diář Rok podle Dary v pevné vazbě, ve formátu 13 × 21 centimetrů, obsahuje 172 vnitřních stran, kde najdete česko-slovenské horizontální týdenní kalendárium a dále přehled všech svátků. Naleznete tu také 17 stran fotografií ze zpěvaččina soukromí, 20 stran textu (zamyšlení, rady, postřehy…), 11 oblíbených receptů na skvělé jídlo, Dařiny tipy na zdravý životní styl i dostatek místa pro vlastní poznámky.

Velmi praktické jsou vychytávky jako uzavírání diáře na gumičku, poutko na tužku, látková záložka, zadní kapsa na různé drobnosti, zrcátko nebo sada samolepek. A v neposlední řadě u diáře jistě oceníte jeho nepřehlédnutelnou obálku!

Vydalo Presco Group, 13 x 21 cm, tuhá vazba s gumičkou.

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: 11

Výherci: Eva Kroupová, Jitka Picmausová, Salma Abuzaradová

Pošlete článek dál: