Zajímavých titulů před Vánoci není nikdy dost. S Nakladatelským domem Grada máme pro vás soutěž o tři balíčky se třemi tituly: Jako štvaná zvěř, Kouzlo všité do šatů a Krabička vzpomínek. Vyhrajte jeden z nich.

Do našeho aktuálního balíčku jsme nachystali tři krásné i napínavé romány, které třeba někoho mohou potěšit i pod stromečkem.

Soutěž končí 9. prosince 2022.

Ceny do soutěže věnoval nakladatelský dům Grada.

ANOTACE

M. A. Bennettová: Štvaná zvěř – Devět studentů, tři krvavé dny, jedna zvrácená tradice

Když Greer McDonaldová získala stipendium na STAGS, nejstarší, nejprestižnější a s přehledem nejsnobštější střední škole v Anglii, netušila, že ji čeká peklo. Její bohatí, urození spolužáci jí totiž od prvního dne dávali najevo, že mezi ně nepatří. Teď ale přišel zvrat, který vše změní. Henry de Warlencourt, nejhezčí a nejoblíbenější kluk na škole, ji totiž pozval, aby spolu s jeho dokonalými přáteli strávila podzimní prázdniny. Program? Tři dny krvavých šlechtických radovánek: honu, střelby a rybolovu. Ona ani ostatní pozvaní outsideři však zatím netuší jednu věc: Že štvanou zvěří budou oni.

Nakladatel: Cosmopolis, 304 str., 399 Kč

Barbara Davisová: Kouzlo všité do šatů

Soline Rousselová je expertkou na šťastné konce. Její rodina v Paříži už po mnoho generací provozuje exkluzivní svatební salon, kde se do šatů všívají kouzla. Nevěstu, která se vdává v šatech od Rousselových, čeká spokojené manželství. Když však Paříž postihne válka, Solinin svět se ocitá v troskách…

Nakladatel: Metafora, 416 str., 469 Kč

Kathryn Hughes: Krabička vzpomínek

Jenny slaví sté narozeniny a při té příležitosti rozjímá nad minulostí. Myšlenky se jí vrací především k dávným událostem, které doposud skrývala, protože na ně není zrovna hrdá. Otevře krabičku, v níž si schovává vzpomínky na turbulentní časy, a rozhodne se podniknout cestu, která jí pomůže vyrovnat se s minulostí. Chce se vrátit do malebné vesničky v Itálii, která se stala němým svědkem tragických událostí. Mladá ošetřovatelka Candice, která si plánuje zářivou budoucnost s láskou svého života, si stoletou stařenku oblíbí a navzdory generačním rozdílům se stanou přítelkyněmi. Candice se zájmem naslouchá Jennyinu vyprávění a moudrým radám – s jednou výjimkou. Nechce slyšet pravdu o svém vztahu. Když se domlouvají, že bude Jenny na její cestě do Itálie doprovázet, ani jedna z nich netuší, jak moc si vzájemně ovlivní život a že stoletá moudrá žena může ještě zažít velké překvapení…

Nakladatel: Cosmopolis, 384 str., 449 Kč

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: Itálii

Výherci: Soňa Strnadová, Božena Stahlová, Renata Zborníková

Pošlete článek dál: