Tentokrát v soutěži nabízíme balíček knih, jednu romantickou a v té druhé zase není nouze o napětí. Vyhrajte jeden ze tří balíčků knih Chata ve Švýcarsku a Vražda v ledu.

Autorkou krimirománu Vražda v ledu je Catherine Shepherd, která píše oblíbenou sérii kriminálních příběhů s patoložkou Julií Schwarzovou. A právě tento titul je dalším pokračováním.

Autorku druhého soutěžního titulu je Julie Caplinová, jejíž romantické tituly není třeba příliš představovat.

Soutěž končí 14. října 2021.

Ceny do soutěže věnoval nakladatelský dům Grada.

ANOTACE

Catherine Shepherd: Vražda v ledu

Jedné mrazivé zimní noci je patoložka Julia Schwarzová zavolána k mrtvému tělu. Na efektně nasvícené ploše na náměstí však vidí jen krásnou ledovou sochu. Při pohledu zblízka si s hrůzou uvědomí, že uvnitř je mladá žena.

Nikdo neviděl, jak se tam socha dostala, nikdo neví, jak byla oběť v ledu uvězněna. Navíc není možné provést pitvu, dokud socha neroztaje. Než však Julia může vzít do ruky skalpel, podivný umělec udeří znovu.

Vydává Grada pod značkou Cosmopolis, 304 stran, 349 Kč.

Julie Caplinová: Chata ve Švýcarsku

Mina věří, že šálek horké čokolády dokáže vyřešit všechny trable. A právě to teď potřebuje. Má za sebou totiž pořádný trapas – její poslední milostná eskapáda se stala okamžitým hitem internetu.

Se sbalenými kufry a jasným cílem dát si do pořádku život se Mina rozhodne utopit svůj žal v té nejlepší horké čokoládě na světě. A Mina moc dobře ví, kde ji najít – v útulné chatě své kmotry, která se nachází ve Švýcarsku.

Plán je jednoduchý: litry čokolády, žádní muži. Tedy jen do chvíle, než ho zkomplikuje neznámý krasavec, který Mině zkříží cestu ve vlaku do Alp…

Vydává Grada pod značkou Cosmopolis, 344 stran, 349 Kč.

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: Julia Schwarzová

Výherci: Martina Krajčovičová, Josef Jaroš, Věra Šafaříková

Pošlete článek dál: