dobre-jist-lepe-se-citit-jak-na-toNakladatelství Metafora právě vydalo knihu s názvem Dobře jíst, lépe se cítit: Jak na to. Prostřednictvím 200 osvědčených tipů zjistíte, jak se správně stravovat pro zdraví a pohodu. Získáte možnost se dopracovat ke zdravé a štíhlé postavě.

S nakladatelstvím Metafora právě nabízíme v soutěži jeden výtisk této knihy.

Soutěžit můžete do 25. března 2015.

Anotace:
Děsíte se slova dieta? S námi se ovšem bát nemusíte. To, co vám nabízíme, je veselá, zdravá a účinná dieta-nedieta. Poradíme vám, jak správně jíst, jak si vylepšit zdraví a jak zhubnout a dosaženou váhu si udržet.

Renomovaná dietoložka dr. Judith Rodriguezová napsala tuto knihu za pomoci týmu odborníků a nechce po vás nic těžkého. Žádné převratné změny, žádná přísná pravidla, která byste nedokázali dodržet. Povede vás jen po malých krůčcích, které snadno zařadíte do života. To je klíč k ideální váze a skvělé kondici.

Kniha je rozdělena do pěti částí, z nichž každá je zaměřená na některou z oblastí každodenního života. Dozvíte se, jak se stravovat a jak vařit doma, jak správně nakupovat, co si dát v restauraci nebo na večírku, jak si sestavit jídelníček a jaká strava se hodí pro speciální případy – co je dobré pro sportovce, co pro ženy, muže a děti, co je vhodné pro některé nemoci.

Podívejte se na ukázku z knihy.

Soutěžní formulář.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Soutěž již skončila
Správná odpověď: Méně než jednu třetinu
Výherce: Hana Cagášková, Velké Losiny

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: