Vyhrajte jednu ze dvou audioknih Léčení s anděly, kterou si budete moci stáhnout do počítače. Jedná se o velmi uklidňující a zároveň povzbuzující knížku, která pomáhá ve splnění našich přání. Svým přívětivým hlasem ji namluvila Naďa Konvalinková.

Ceny do soutěže věnovala Audiotéka.

Audiotéka nabízí 2 500 titulů s mluveným slovem, z nejrůznějších žánrů. Audioknihy je možné si zakoupit přes eshop, i v aplikaci pro chytré telefony. Službu Audiotéka nabízí pro iPhone, Android i Windows Phone.

O jednu z nich můžete soutěžit do 25. srpna 2015.

Anotace:

Leceni s andelyLéčení s anděly – audiokniha obsahuje esoterické, tak praktické metody, jak s pomocí andělů léčit vaše vztahy, zdraví, profesi či rodinný život. Autor Doreen Virtue. Čte Naďa Konvalinková

Nevymýšlíme si je! Andělé jsou mezi námi, dnes dokonce více než kdy jindy, a to nejen v reklamách a obchodech. Počet lidí, kteří vypovídají o setkáních s těmito nebeskými bytostmi stále narůstá. Andělé jim v při těchto setkáních předávají aktuální poselství, pomáhají k uzdravení či záchraně života. Andělé jsou zde, aby nás učili, že Boží láska je odpovědí na všechny otázky a obtíže. Jsou zde, aby nás vyléčili z následků strachu. Jsou mocnými léčiteli a my s nimi můžeme spolupracovat a umocnit tak jejich snažení. Čím více budeme anděly zvát do svého života, tím jasněji se v našich životech odrazí velkolepost nebes. Léčivá moc andělů nemá hranic. Mohou nám pomoci vylepšit naše vztahy, zaměstnání, finanční záležitosti i bydlení a vyřešit jakékoli další problémy…“

Nahlédnete do fascinujícího světa elementálů a přírodních andělů a nechybí ani andělské afirmace ke zvýšení sebevědomí, či obzvlášť účinné andělské modlitby za nalezení životního partnera, ozdravění vztahů v rodině a vyléčení zármutku.

 

Soutěžní formulář.

Nápovědu hledejte na Audiotéka.cz

AUDIOTEKA_CZ

 

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook, nenechte si ujít žádnou soutěž nebo zajímavý článek, podělte se o ně s přáteli.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: 7 hod. 12 minut
Výherci: Alena Zenklová,  Tereza Cízová

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: