Papírové diáře stále patří mezi nezbytné pomocníky. V současné době si můžete vybrat z nepřeberného množství, od úplně jednoduchých po skvělé designové kousky. Mezi takové patří i týdenní diář Rok podle Dary.

rok-podle-daryZnámá zpěvačka Dara Rolins spojila své síly s klinickou naturopatkou a nutriční terapeutkou Katkou Boesenberg a společně vytvořily diář, s nímž se zaručeně nebudete po celý rok nudit.

Týdenní diář s trefným názvem Rok podle Dary vás bude doprovázet na schůzkách a za každodenními úkoly. Mimo místa na bezpočet poznámek a vlastních záznamů však přináší něco navíc. Dara Rolins do něj vetkla bezmála třicet stran rad, receptů a postřehů, jak získat skvělou postavu a dosáhnout i v dnešním uspěchaném světě duševní pohody. S vtipem a nadhledem se dělí o tipy pro detox a životní styl. Diář je rovněž doplněn o kresby a Dařiny soukromé fotografie.

Rok podle Dary od vydavatelství Presco Group jistě zaujme především její fanoušky, ale mohl by udělat radost i těm, kteří touží po netradičním a zábavném diáři pro příští rok. A možná při pročítání zjistíte, že se s některými jejími názory shodujete.

V naší soutěži můžete vyhrát jeden ze tří výtísků tohoto diáře.

Ceny do soutěže věnovalo vydavatelství Presco Group.

Soutěžit můžete do 24.10.2016.

Soutěžní formulář.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook a nenechte si ujít žádnou soutěž nebo zajímavý článek a podělte se o ně s přáteli.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: Katka Boesenberg

Výherci: Michaela Papalova, Šimon Chmel, Jitka Sejpková

Pošlete článek dál: