Dobrá hospodyňka pro pírko i přes plot skočí. Že je vám toto rčení povědomé a už jste ho někdy v životě, milé dámy, slyšely? Máte pravdu, babičky našich babiček byly v tomto duchu vychovány a dodnes se na schopnost zvládat domácí práce klade velký důraz i v době námluv či zakládání rodiny. Sečteno, podtrženo, od ženy se čeká, že svou roli kuchařky, uklízečky a matky zastane na jedničku s hvězdičkou.

Pořiďte si paní na úklid

Nepatříte mezi typy žen, které by si v domácích pracích libovaly? Nevadí. V dnešní době existuje snadné řešení. Najměte si hospodyni nebo využijte profesionální služby agentury. Na úklid domácnosti v Praze se specializuje agentura Slunečnice, která vám zajistí úklid jednorázový nebo pravidelný a nelekne se ani žehlení nebo mytí oken. Paní na úklid, kterou si vyberete, bude ovládat veškeré manuální práce a stejně tak bude loajální a psychicky odolná. Žádná maličkost ji nevyvede z míry, garantuje naprostou mlčenlivost o věcech, které u vás doma uvidí nebo uslyší a velmi dobře reaguje na kritiku, kdy ji například upozorníte na nutnost či přání uklidit i další místo.

Je libo hospodyni na plný úvazek?

Agentura Slunečnice není na poli poskytování služeb rodinám žádným nováčkem. Praxi v oboru má delší než dvacet let. I díky tomu své práci dobře rozumí a nenechá vás nikdy ve štychu. Agentura Slunečnice umí zprostředkovat i hospodyni na plný úvazek. Za její péči zaplatíte pouhých 9 tisíc měsíčně a budete mít byt jako ze škatulky. Příjemná představa vracet se denně do útulného a uklizeného interiéru, viďte?

Pomoc za pár kaček

Základní hodinový ceník při běžném úklidu začíná na částce 185 korun za hodinu. Za práci o víkendu a státních svátcích se počítá příplatek 50% k hodinové sazbě. Agentura Slunečnice nabízí ve spektru nabízených služeb mytí oken, gruntování, čištění koberců a čalounění, tepování, mytí dveří a rámů, pastování podlah, hloubkové čištění kuchyňských spotřebičů, kuchyňských skříněk, mytí lamp, stropního osvětlení a vše ostatní, co si budete přát vyčistit. S dobrou uklízečkou z agentury Slunečnice není nic nemožné.

Pošlete článek dál: