Teenageři dnešní doby neustále hledají, čím vyplní svůj volný čas. Místo toho, aby popíjeli s kamarády, se mnozí rozhodnou, že budou sportovat. Jenže daný sport musí být originální, jiný, výjimečný, zároveň musí zaujmout a musí se na něj dobře balit holky. To jsou požadavky zejména kluků, právě pro ně je však sport zvaný skateboarding. Samozřejmě nejen teenageři se najdou v jízdě na skatu, i dospělí mají často tento koníček. Málokdo ale ví, že existují i soutěže ve skateboardingu, kde každý předvádí skate triky, které se naučil. Než se ale takové soutěže zúčastníte, nejdříve jako skejťák musíte vypadat! Nabízí se tedy otázka, kde nakoupit skate oblečení?

Foto: Pixabay

Skateboarding má i svůj vlastní styl oblékání. To postřehnete na první pohled, když se s nějakým skejťákem setkáte. Dominuje hlavně volné oblečení nezávisle na tom, jestli se jedná o tričko, skate mikinu nebo o kalhoty. Všechno je minimálně o číslo větší, kromě skate bot – ty jsou obvykle lehké, jednoduché, s rovnou podrážkou.

Pokud přemýšlíte nad tím, kde všechno potřebné oblečení jako skate mikiny, trička, kalhoty zakoupíte na jednom místě, abyste se vyhnuli přelidněnému obchodnímu centru, co třeba nakupovat na skateshopu Ambassadors?

O skateshopu Ambassadors

Ambassadors je český skateshop, který podporuje Českou asociaci skateboardingu a další její aktivity. Stojí za mnoha zajímavými akcemi, jako je třeba “Pražskej démon”. Dnes se ve skateshopu prodává nejedna známá skate značka, vypíchnout můžeme například Theeve Trucks, Powell Peralta či legendární značka Bones Bearings.

Výhody skatehoshopu Ambassadors

Možná se ptáte, proč nakupovat právě v tomto skateshopu a ne v jiném. Výhodou je zejména velké množství prodávaných značek, skejťáci si v nabídce najdou jistě svého oblíbence. Stejně tak se zde najde všechno na jednom místě – zakoupíte zde oblečení, boty i skate doplňky, které jen doladí vás perfektní outfit na skate.

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: