Jiří Markovič byl bývalým šéfem pražské mordparty a Epocha vydala už čtvrté vydání titulu, který sepsal spolu se spisovatelem Viktorínem Šulcem. Vyhrajte knihu Lovec přízraků v naší nové soutěži.

Kniha Lovec přízraků obsahuje skutečné kriminalistické příběhy šéfa mordparty Jiřího Markoviče.

Soutěž končí 10. července 2023.

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství Epocha.

ANOTACE

Profesionální dráha policejního vyšetřovatele a šéfa pražské mordparty Jiřího Markoviče je lemována především sexuálními vraždami. Případ pětinásobného vraha Hojera či kauza tzv. spartakiádního škrtiče Straky vstoupily už na výrazně zkrvavělý piedestal historie české kriminalistiky. Markovič ale také řešil brutální vraždu v hodkovičském lese – která svého času inspirovala scenáristu Jaroslava Dietla, stejně jako pozměnila učebnicové kánony o předpokládaném pachatelově profilu. Dozvíme se také nelítostnou pravdu o dvojnásobné vraždě v Prokopském údolí. O vraždě v restauraci U dvou koček, jež vyústila v soudní maratón. O psychopatu Vocáskovi, prvním doživotním odsouzenci, který se dnes snaží prodrat na svobodu. Navštívíme místa činu, pitevny, psychiatrická zařízení… Zasvěceným průvodcem nám bude Lovec přízraků.

Nakladatel: Epocha, 4. vydání, vazba – vázaná s přebalem, 432 stran + 32 stran fotopřílohy, 2. svazek z edice Edice Victima, 399 Kč

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: 4x

Výherci: Jaroslava Vavrušová, Marie Lohynská, Marek Holub

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: