Máte pocit, že nic nestíháte a úkoly se jen vrší? Může vám s tím pomoci kniha Jak zvládnout organizaci času, která nabízí 25 různých technik. Vyhrajte jeden ze tří výtisků.

Spisovatelka, klinická terapeutka a koučka v oblasti organizace času Risa Williams připravila ve své knize dokonce 25 různých technik, které vycházejí z kognitivně-behaviorální terapie, mindfulness a klasické psychoterapie. Právě jejich kombinace pomůže změnit způsob zacházení s časem tak, aby bylo efektivnější.

Soutěž končí 25. února 2024.

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství Portál.

ANOTACE

jak zvladnout organizaci casu 25 metod a strategii

Stále nestíháte, a ať děláte, co děláte, nikdy nepřijdete včas? Váš seznam úkolů se rychle zaplňuje, ale že byste je stíhali i řešit, o tom se mluvit nedá? Jak vystoupit ze začarovaného kolečka pro křečky, určit si priority a vytřídit balast, který k ničemu nevede? Zejména když je vaším každodenním pomocníkem ADHD neboli porucha pozornosti spojená s hyperaktivitou, nabídne vám tato kniha praktické metody a strategie, které vám pomohou v budování motivace a zvládnete díky ní lépe organizaci času. Zbavíte se tím stresu a najednou zjistíte, že existuje i něco jako volný čas.
25 různých technik vychází z kognitivně-behaviorální terapie, mindfulness a klasické psychoterapie a jejich kombinace vám pomůže proměnit způsob, jakým zacházíte s časem, v efektivnější.
Risa Williams je spisovatelka, klinická terapeutka a koučka v oblasti organizace času.

Nakladatel: Portál, 176 str., 349 Kč

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: ano

Výherci: Maxim Matula, Radomír Helis, Lucie Vaňková

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: