Nejsilnější silou v člověku je jeho víra, která může uzdravovat, být léčivá, ale i být chorobotvorná. V knize Jak se vyléčit: Osvobození duše od viny a studu se dozvíte, jak víru využít k uzdravení ve smyslu celostnější léčby. Vyhrajte jeden ze tří výtisků této knihy.

Heinz-Peter Röhr je známý německý psychoterapeut se specializací na terapii závislostí. Původně vystudoval sociální práci a pedagogiku. Je autorem mnoha úspěšných knih, které vyšly v Portále: Narcismus – vnitřní žalář, Hraniční porucha osobnosti, Hysterie – strach z odmítnutí, Závislé vztahySebeúcta u dětí aj. V knize Jak se vyléčit: Osvobození duše od viny a studu se dozvíte, jak víru využít ve smyslu celostní léčby zaměřené na celého člověka.

Soutěž končí 18. března 2024.

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství Portál.

ANOTACE

jak se vylecit osvobozeni duse od pocitu viny studu

Všichni chceme žít zdravý život. Ale pouhé „nebýt nemocný“ zdaleka není totéž jako být skutečně zdravý. Stav opravdového uzdravení pociťujeme pouze tehdy, když se nám daří dobře fyzicky, psychicky i sociálně. Cesta k tomuto stavu je úzce spjata s našimi zkušenostmi a postoji. Tato kniha ukazuje vše, co k tomu potřebujeme. Ať už jde o případ vážné nemoci, nebo o silnou psychickou zátěž, k uzdravení přispívá kromě klasické lékařské léčby také víra a láska, smysl života a vnitřní klid. Heinz-Peter Röhr zprostředkovává své dlouholeté znalosti, zkušenosti, podněty k zamyšlení a cvičení do praktického průvodce holistickým léčením a sebeléčením. Spiritualita a psychologie jsou zde představeny jako doplňkové zdroje síly k uzdravení.

Nakladatel: Portál, 184 str., 319 Kč

Prohlédněte si ukázku z knihy

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: ano

Výherci: Jitka Helisová, Monika Marečková, Ivana Strnadová

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: