Chcete posílit tělo a vybudovat svaly? Nepotřebujete nic jiného než vlastní tělesnou hmotnost. Pomůže vám s tím kniha Cvičení s vlastní vahou bez nářadí. Vyhrajte jeden ze tří výtisků.

Dali jste si na začátku roku předsevzetí, že budete dělat něco pro své zdraví? Cvičení s vlastní vahou bez nářadí je skvělou variantou, která vás stojí jen váš čas. A ten stojí zato obětovat. S posílením jednotlivých partií i celého těla vám pomůže kniha Cvičení s vlastní vahou bez nářadí

Soutěž končí 5. února 2024.

Ceny do soutěže věnoval nakladatelský dům Grada.

ANOTACE

Cviceni s vlastni vahou bez naradi Doll

Co potřebujete k rychlému a efektivnímu tréninku, budování svalů a posílení celého těla? Postačí vám pouze vlastní tělesná hmotnost.
V této knize nalezne 50 nejlepších tréninkových sestav pro cvičení s vlastní vahou, které vám pomohou získat a udržet kondici i bez jakýchkoliv pomůcek. Ať už chcete vyrýsované paže, ploché břicho, pevná stehna, nebo posilovat tělo komplexně, tento fitness průvodce nabízí široký výběr různých tréninkových zaměření. Sestavy trvají 15 až 45 minut. Tréninkové plány jsou přehledně prezentovány, každý cvik doplněný ilustrací a délkou jeho trvání. Všechny cviky jsou ještě podrobně popsány v samostatné kapitole.

S těmito tréninkovými sestavami můžete cvičit kdekoli a kdykoli – doma, ve fitness studiu i venku. Odteď vám už nic nestojí v cestě, neboť vše, co vaše tělo potřebuje, je vaše tělo.

Nakladatel: Grada, 144 str., 349 Kč

Prohlédněte si ukázku z knihy

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: 15-45 min.

Výherci: Honza Kozojed, Jaroslava Deršáková, Aleš Kašpárek

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: