V dnešní soutěži můžete vyhrát jeden ze tří výtisků společenského románu Černý dort, který bývalý americký prezident Barack Obama doporučuje jako jednu z nejlepších knih roku 2022.

„Tato kniha je jako dort, který se v ní objevuje: bohatá na detaily, prosáklá karibskou tradicí a zcela delikátní. Každé slovo bylo napsáno s respektem k těm, kteří přišli před autorkou. Černý dort je jednou z nejpovedenějších knih roku.“

– The Michigan Daily

Soutěž končí 14. srpna 2023.

Vyhrajte jeden ze tří výtisků této knihy v naší soutěži.

Ceny do soutěže věnoval nakladatelský dům Grada/Metafora.

ANOTACE

Když Eleanor Bennettová zemře, zůstanou po ní dvě děti, Byron a Benny, a bizarní dědictví: černý dort, upečený podle rodinného receptu s dlouhou historií, a hlasová zpráva. Jejím prostřednictvím Eleanor sdílí bouřlivý příběh o tvrdohlavé mladé plavkyni, která utekla z rodného ostrova poté, co čelila podezření z vraždy. Srdceryvné svědectví ale nevysvětlí všechno a záhada pohřešovaného dítěte teď může zpochybnit vše, co Byron a Benny dosud o svém původu věděli.
Dokážou sourozenci urovnat dávno vychladlé vztahy, dobrat se Eleanořiny skutečné minulosti a vyplnit její poslední přání: podělit se o černý dort, až přijde správný čas? Svede je odhalení matčina tajemství blíž k sobě, nebo je ještě více rozdělí?

• New York Times a Amazon bestseller

• Barack Obama doporučuje jako jednu z nejlepších knih roku 2022 

Vychází v překladu Diny Podzimkové.

Nakladatel: Metafora, 320 str., 449 Kč

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.
Správná odpověď: plavání
Výherci: Salma Abuzaradová, Ladislav Červinek, David Žák

Pošlete článek dál: