Potřebujete zlepšit svou psychickou odolnost a naučit se dovednosti, které vám pomohou vystoupit ze začarovaného kruhu nepříjemných myšlenek a sebepodceňování? Zúčastněte se soutěže o knihu, kterou vydalo nakladatelství Portál. Vyhrajte jeden ze tří výtisků knihy 6 dovedností pro zvládání nálady podle KBT.

Matthew McKay Ph.D. je profesorem na Wrightově institutu v Berkeley v Kalifornii. Je autorem mnoha knih. Specializuje se kognitivně-behaviorální terapii depresí a úzkostí.
Martha Davis Ph.D. působila jako psycholožka na psychiatrickém oddělení Kaiserova stálého lékařského centra v kalifornské Santa Claře. Bezmála třicet let zde poskytovala individuální, párovou i skupinovou psychoterapii. Je spoluautorkou několika knih.
Patrick Fanning je žurnalista specializující se na oblast duševního zdraví. Je autorem a spoluautorem 12 knih.

Soutěž končí 21. dubna 2024.

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství Portál.

ANOTACE

6 dovednosti pro zvladani nalady podle KBT

Trápí vás propady nálad, automatické negativní myšlenky a obavy vám přerůstají přes hlavu? Těžko hledáte způsoby, jak relaxovat a uvolnit se? Tento svižný průvodce vám pomůže osvojit si šestici dovedností, které vám pomohou naladit se na tu správnou náladu a vylepšit si ji.

Autoři vycházejí z technik kognitivně-behaviorální terapie a nabízejí krátké aktivity, jimiž můžete trénovat svou psychickou odolnost a které vám pomohou vystoupit ze začarovaného kruhu nepříjemných myšlenek a sebepodceňování. Zjistíte, jak to, co si myslíte, ovlivňuje vaši náladu, a jak změna vašeho myšlení doslova změní i váš život.

Vydává Portál, brož., 112 str., 249 Kč.

Ukázky z knihy.

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: kognitivně – behaviorální terapie

Výherci: Josef Janota, Stanislav Švadlenka, Zdeňka Zobalová

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: