Aby pro malé děti proběhl vstup do školy o něco příjemněji, nabízíme možnost vyhrát v soutěži o balíček dvou knih ze série Liga odvážných lam. Nasadili jsme tři balíčky knih obsahující tituly Zlatá lama a Lama to zvládne.

Australská autorka Aleesah Darlisonová píše knihy pro děti, ve kterých hrají hlavní roli témata, jako je odvaha, láska, porozumění, boj proti šikaně, sebevědomí, přátelství a týmová práce. Nakladatelský dům Grada právě vydal druhý díl ze série Liga odvážných lam, která je určena pro děti od 7 let.

Soutěžit můžete do 6. září 2021.

Ceny do soutěže věnoval nakladatelský dům Grada.

ANOTACE

Liga odvážných lam – Lama to zvládne

Ligu odvážných lam tvoří skupina všehoschopných tajných agentů. Tentokrát dojde v Lama Yorku k loupeži a později ještě ke krádeži diamantů. Stojí za tím opět proradný jezevec generál Zadkokrk? Nebo s tím má snad něco společného to slušné morče pan Kostdokolene?

Naštěstí mají lamí agenti Filip s Leonem svoji důvtipnou šéfovou Mamku Lamu a ještě důvtipnější, speciálně vycvičenou spoluagentku slečnu Elis. Podaří se jim společně odhalit pravého pachatele? 

Vydává Grada pod značkou Bambook, 144 stran.

Liga odvážných lam – Zlatá lama

Ligu odvážných lam tvoří skupina všehoschopných tajných agentů. Zádrhel ovšem je, že agenta Filipa Lamu zajímá nejvíc ze všeho jeho úžasná ofina, zatímco agent Leon Lamanator je schopný sežrat všechno, co mu přijde do cesty – včetně pohovky své šéfové.

Jak to ale zvládnou, když proradný generál Zadkokrk ukradne spolu se svou skupinou jezevců z Muzea lam nejproslulejší umělecké dílo – plivající Zlatou lamu? A co s tím má společného elegantní slečna Lamka?

Vydává Grada pod značkou Bambook, 128 stran.

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: proradný jezevec

Výherci:

Věra Šafaříková, Milan Večerka, Milan Jedlička

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: