V nové soutěži pro vás máme trochu vztahových propletenců v románu Čokoládové nebe a thriller se sériovým vrahem v knize Uteč, dokud můžeš. Vyhrajte jeden ze tří balíčků s těmito knihami.

O knize Čokoládové nebe v My Weekly napsali: „Tohle je Sex ve městě v čokoládové polevě.“
O titulu Uteč, dokud můžeš bestsellerová autorka, Christine Feehan, prohlásila: „Připravte se na probdělou noc! Rebecca Zanetti vás strhne napínavým příběhem, v němž se sympatické postavy dostávají do neskutečně svízelných situací!“

Soutěž končí 3. března 2023.

Ceny do soutěže věnoval nakladatelský dům Grada.

ANOTACE

Čokoládové nebe

Lucy věřila, že bude s Aidenem šťastná, dokud je smrt nerozdělí. Nepočítala ale s cizí ženou v jeho posteli. Není však jediná, kdo má problémy. Autumn má představit snobským rodičům svého úžasného přítele, který ale vypadá trochu jinak, než by čekali. Nadiin manžel přísahá, že přestal hrát hazardní hry, jenže ona mu prostě nemůže věřit.

A Chantal doufá, že se jí podaří zachránit manželství. Jak má ale vysvětlit manželovi, že sice konečně čeká dítě, které chtěl, ale možná ne s ním?
Všechny dámy z Čokoládového klubu budou potřebovat hodně čokolády, aby zvládly výzvy, které mají před sebou…

Nakladatel: Cosmopolis, 344 str., 449 Kč

Uteč, dokud můžeš

Zvláštní agentka FBI Laurel Snowová si předvánoční čas představovala docela jinak, ale když se v horách u jejího rodného města ve státě Washington najdou stopy řádění sériového vraha, rozhodne se vyrazit na místo činu a pustit se do pátrání. Svérázná mladá žena s výjimečnou pamětí, která z domova coby zázračné dítě odešla už v jedenácti letech na univerzitu, se díky znalostem psychologie pokouší vžít do myšlení násilníka, jenž se skrývá mezi spořádanými občany horského městečka. Pátrání jí komplikuje nejen drsné zimní počasí, ale také stíny vlastní minulosti a nekontrolovatelná přitažlivost, kterou pociťuje k Hucku Riversovi, bývalému vojákovi a rangerovi, který se stal proti své vůli jejím parťákem ve vyšetřování.

Nakladatel: Metafora, 368 str., 449 Kč

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: Laurel Snowová

Výherci: Jana Štěpáníková, Božena Horká, Monika Marečková

Pošlete článek dál: