Mohli jste si z titulu přečíst ukázku a dnes pro vás máme překvapení a tip na zajímavý dárek. Vyhrajte jeden ze tří výtisků knihy Mudroprdy.

365 dechberoucích zajímavostí, 365 faktů a libůstek z celého pestrého světa i vesmíru. Jakub Hussar, Daniel Špaček & Veronika Kopečková vydávají v nakladatelství Mystery Press oblíbené Mudroprdy!

Když Jakub Hussar začal před dvěma lety sepisovat na facebooku „mudroprdy“, chtěl se jen podělit o fascinující fakta, která se k němu dostala. Mnohdy překvapující jednovětné poznatky z různých oborů si rychle našly stovky příznivců. Z mudroprdů se stal trend.

Soutěž končí 14. prosince 2023.

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství Mystery Press.

O KNIZE

Síla Mudroprdů spočívá v tom, že v jedné větě naznačí podstatu, čímž zasejí semínko zvídavosti, které budete mít nutkání zalévat a nechat klíčit. Mudroprdí zajímavosti kráčí napříč obory, od historie přes fyziku až ke společenským tématům, vesmíru a autorským moudrům s jistou mírou nadsázky. A právě proto poskytnou každému čtenáři široký přehled, instantní základ vědomostí, po nichž budete chtít dál pátrat a rozšiřovat je.

Ukázka z knihy

Jak říká Jakub, díky této knize se může stát mudroprdem každý, ať už ji čte pět minut nebo hodinu. Svět nás totiž nepřestává denně překvapovat, vždy můžeme objevit něco, co v nás vzbudí údiv i nadšení.

Nakladatelství Mystery Press, Jakub Hussar, Daniel Špaček, Veronika Kopečková, brožovaná, 120 x 160 mm, 372 str., 439 Kč

Podívejte se na ukázku z knihy.

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: Jakub Hussar, Daniel Špaček & Veronika Kopečková

Výherci: Herbert Rataj, Olga Červenková, Lucka Pokorná

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: