Oblíbená aplikace KALORICKÉ TABULKY má v ČR a SR 4 miliony uživatelů a nyní vychází také knižně! Vyhrajte jeden ze tří výtisků knihy Kalorické tabulky.

Soutěž končí 26. listopadu 2020.

Ceny do soutěže věnovalo Nakladatelství Jota.

ANOTACE

Populární aplikaci Kalorické Tabulky, která je jednoduchým a přitom efektivním pomocníkem pro každého, kdo chce změnit svůj jídelníček a mít přehled o přijatých živinách a kaloriích, pravidelně používá více než milion lidí. Knižní vydání Kalorických Tabulek je nezbytný doplněk jak pro zkušené uživatele aplikace, tak pro začátečníky.

V knize najdete rady předních českých odborníků na stravování a zdravý životní styl, jako jsou MUDr. Marie Skalská, Olga Šípková, Jana Havrdová nebo Andy Pavelcová. O svou zkušenost se s vámi podělí pětice uživatelů, kterým se díky Kalorickým Tabulkám podařilo upravit svou váhu a zlepšit zdravotní stav. Dozvíte se tipy, díky nimž bude používání aplikace ještě snadnější. A co rozhodně nechybí, jsou recepty na vyvážená jídla po celý den. Receptů je sto jedna, a kromě obvyklého výčtu ingrediencí a popisu vlastní přípravy jsou u každého uvedeny i hodnoty makroživin a energie, abyste si mohli snadno spočítat, jak na tom s příjmem tuků nebo bílkovin jste. A kdo nebude chtít počítat, může si jednoduše naskenovat QR kód, jež je součástí každého receptu, a dané množství živin se mu načte přímo do aplikace.

Autory receptů jsou samotní uživatelé aplikace Kalorické Tabulky a také výživoví poradci a odborníci na zdravý životní styl. Vybrané recepty nejen nafotila, ale i s láskou připravila foodblogerka Lucia Švorcová.

Vydává Nakladatelství Jota, pevná vazba bez přebalu, 263 stran, běžná cena: 448 Kč.

Přečtěte si ukázku z knihy.

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: 101

Výherci: Josef Janota, Jiří Chemišinec, Jana Růžičková

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: