Nová soutěž se týká knihy o produktu, bez něhož si mnozí z nás vůbec nedokáží představit ranní rozjezd. Řeč je o kávě. Prostřednictvím aktualizovaného a rozšířeného vydání knihy Josefa Augustína U kávy o kávě a kávovinách se dozvíte všechny informace, které kdy budete potřebovat.

Titul vyšel poprvé před 16 lety a stal se biblí nejen mezi baristy.

Jeden výtisk nabízíme v naší soutěži.

Soutěžit můžete do 12. října 2016.

Ceny do soutěže věnovalo Nakladatelství Jota.

Anotace:
u-kavy-o-kave-a-kavovinachKniha, která neřest povýší na umění, z jejíchž stránek voní nejen káva, ale i moře, hory a exotické dálky. Už jen cesta kávových zrn má v sobě nádech tajemství a dobrodružství, o jakých jsme čítali jako děti.

Nečekejte ale romantické vyprávění, O kávě je kniha pro kávové znalce i běžné konzumenty. Seznámí vás poutavou formou s historií i současností pěstování kávovníku, zpracování kávových zrn a zasvětí do tajemství pražení. Jozef Augustín, oceňovaný odborník na kávovou tematiku, ale nenechá své čtenáře o kávě jen snít, v jeho knize najdete i množství prověřených receptů na kávové speciality, které si můžete připravit i v domácích podmínkách.
Hledáte-li knihu, která vám otevře obzory, provede vás různými kouty světa a o jednom z nejoblíbenějších nápojů vůbec podá opravdu do detailů propracovanou zprávu, nehledejte. Držíte ji v ruce.

Nakladatel: Jota, 360 str., 398 Kč

Přečtěte si ukázku z knihy.

Soutěžní formulář.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook a nenechte si ujít žádnou soutěž nebo zajímavý článek a podělte se o ně s přáteli.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: 93-95 °C

Výherce: František Benedikt

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: