„Svět, který nás čeká, svět, k němuž nezadržitelně spějeme, je lepší než ten, který necháváme za sebou.“
– Gregg Braden

Doba, ve které žijeme, je plná extrémů. Kniha Gregga Bradena Bod obratu nám může pomoci v tom, jak v této době žít – a přežít. Soutěžit o jeden ze tří výtisků můžete do 5. října 2015.

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství Metafora.

Anotace:

bod-obratu-gregg-bradenNastává doba extrémů. Naučme se v ní žít – a přežít. Svět je jeden veliký chaos. Naučme se v něm obstát. Jde to.

Žijeme v době převratných změn. Nemá smysl toužit po návratu starých časů. Nikdy se nevrátí. Musíme se adaptovat na nový svět a naučit se v něm žít. Sama příroda, vesmír či jakkoliv to nazveme, nám k tomu nabízí účinný nástroj. Jmenuje se bod obratu.

To, co fungovalo ještě před pár desetiletími nebo lety, už nefunguje a neplatí. Hroutí se světové ekonomické systémy, je jasné, že zásoby ropy nevydrží věčně, přírodních katastrof přibývá…

Nejde však o žádnou nudnou utopickou teorii, a už vůbec ne o strašení katastrofickými scénáři. Naopak. Dozvíte se, jak s body obratu nakládat, pokud se před vámi objeví, ale také, jak je záměrně vytvořit, usoudíte-li, že je potřeba změnit směr. Pochopíte, že to není jen záležitostí vlád a úřadů, ale že se změnami musíme začít u sebe, ve své rodině, obci, čtvrti…

Nakladatel: Metafora, 349 Kč

Soutěžní formulář.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook a nenechte si ujít žádnou soutěž nebo zajímavý článek a podělte se o ně s přáteli.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: MATRIX-Božský zdroj, Hluboká pravda, Zapomenutá tajemství hovorů s Bohem

Výherci: Zuzana Hladíková, Magdalena Straková, Silva Kotlíková

Pošlete článek dál: