Nakladatelství Metafora nedávno vydalo další titul z oblíbené edice Od A do Z. Knihu Esenciální oleje napsala zkušená aromaterapeutka Jennie Hardingová, která přednáší v londýnském Tiserandově institutu. Kromě jiného se dozvíte, který olej se hodí na konkrétní zdravotní potíže, ale i který dokáže povzbudit nebo třeba zlepšit soustředění.

Soutěžit o jeden ze tří výtisků této knihy můžete do 11. září 2016.

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství Metafora.

esencialni-oleje-od-a-do-zAnotace:
Všechno, co potřebujete vědět o léčivých olejích
Zveme vás do říše blahodárných léčivých olejů, vonných esencí už odedávna používaných pro zdraví těla i ducha. Naučte se míchat ty nejúčinnější směsi. O každém z olejů přinášíme množství detailních informací. Z jakých rostlin se získávají, jak se s nimi správně a bezpečně zachází, jaké jsou jejich účinky.
Dozvíte se, jaký olej se hodí na konkrétní zdravotní potíže, jako jsou bolesti hlavy nebo zad, které jsou vhodné pro budoucí maminky a pro kojence, které pomohou při únavě. A nezapomeneme ani na emocionální a duševní stránku.
Vonné esence dokážou povzbudit, pomáhají překonat smutek, zlepšují soustředění.

Nakladatel: Metafora, 216 str., pevná, 249 Kč

Soutěžní formulář.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook a nenechte si ujít žádnou soutěž nebo zajímavý článek a podělte se o ně s přáteli.

Soutěž již skončila.

Správné odpovědi: Alternativní léčebné metody od A do Z, Andělé od A do Z, Kameny od A do Z 2, Tai-či od A do Z, Čakry od A do Z, Jóga od A do Z…

Výherci: Karina Labudova, Kateřina Čajánková, Jaroslava Rybová

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: