Léto je tady a s ním i čas určený pro kempování, turistiku a nocování pod širákem. Kdyby si snad někdo myslel, že tento způsob trávení volného času v přírodě je historickým artiklem, je vskutku na omylu. Kempy praskají ve švech a velké oblibě se těší i cestování na pas blint.

Co byste to byli za trempy, kdybyste s sebou neměli oheň. Oheň, který hřeje, chrání před nebezpečím a zároveň si na něm můžete uvařit i něco na zub. Opatřit si zdroj ohně v přírodě není úplně jednoduché, pokud se chcete spolehnout na metody tření dřívky nebo křesání křemenem. Vezmete-li s sebou zápalky a propanbutan, budete mít záruku tepelného zdroje kdykoliv si vzpomenete.

Plynová láhev na cesty

Propanbutanová láhev se vyrábí v několika velikostech. Pro kempování se nejlépe hodí ta nejmenší dvoukilová. Láhve od společnosti Primagas jsou plněny kvalitním plynem a lze je koupit v široké maloobchodní síti, jako je OBI, Hornbach, stavebniny a další prodejny. Všechny lahve při výměně prochází technickou revizí, proto je jejich provoz naprosto bezpečný. A hlavně s nimi můžete snadno logisticky manipulovat a přenášet je z místa na místo, prakticky kamkoliv.

Je libo plynomat?

2kg plynové bomby mají kuličkový ventil a kromě vařiče se hodí i pro provoz lampy, ohřívače, či opalovače. Nákup plynových láhví usnadní i nové „plynomaty“. Jedná se o bezobslužná zařízení, kam zákazník umístí prázdnou a vyzvedne si plnou láhev. Plynové láhve si ale lze objednat i online pomocí formuláře na webu primagas.cz.

Webové stránky Primagasu navíc obsahují i detailní mapu prodejních míst, kde je možné si láhve koupit fyzicky. Pro bližší informace si můžete zavolat na zákaznickou linku, v pracovních dnech od 7:30 do 17:30 hodin na telefonním čísle 800 736 736.

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: