Milovníky kosmetiky, wellness, fitness a životního stylu opět už tento víkend čeká spousta inspirace a zážitků během 23. ročníku kosmetického veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA v areálu PVA EXPO PRAHA – LETŇANY.

WORLD OF BEAUTY & SPA plný názorných ukázek. Foto: archiv veletrhu

10. a 11. března 2017 se opět setkají nadšenci, kteří se zajímají o kosmetické novinky v péči o pleť, vlasy, nehty nebo bio přípravky. Jako obvykle potěší nejen širokou veřejnost, ale i odborníky.

Novinky v kosmetické péči a přípravcích

Téměř 400 firem bude na návštěvníky čekat na výstavních stáncích, aby spolu s odborníky nabídly své nejlepší a nejnovější produkty. Na místě se budete moci seznámit s jejich používáním i cenou. Přesvědčíte se o výsledcích výrobků nejen pro přímý prodej, ale i pro salony a obchod. Stále rozrůstající se segment nehtového designu představí novinky mezi přípravky, nástroji i přístroji, ale také školení pro péči o nohy. Oblíbené BIO přípravky si budou moci všichni vyzkoušet, aby našli skvělý produkt pro své domácí užití, i pro lékárny, drogerie nebo třeba voňavé obchůdky s přírodními produkty a aromaterapií.

Účesy, líčení a odívání – trendy

Ukázky líčení. Nebude chybět ani vizážista Pavel Bauer. Foto: archiv veletrhu

Nové jarní období přichází s novými trendy v líčení, účesech i módě. Přesvědčit se o nich budete moci na podiu, kde je ztvární přední vizážisté, stylisté i kadeřníci.
Soutěžní inspirací bude „Avantgarde“ make-up Štěpánky Podroužkové, „Urban Cherokee“ ztvárňovaný pod vedením vizážisty s Pavla Bauera, následovat bude přehlídka ve spolupráci s Romanou Topinkovou, nebude chybět Honza Špilar, tým Honzy Hlaváčka nebo tým Karlínského učiliště i holešovických oděvních návrhářů.

Svěží nápady přinesou práce mladých designerů na téma „Ve znamení zvěrokruhu“ i líčení a účesy ve stylu „Pin Up Style“. Soutěžit se bude také v nail artu, manikúře, prodlužování vlasů, špendlení modelů, nebude chybět defilé českých miss s Lucií Kovandovou, Karolínou Mališovou a dalším.

Wellness, fitness, zdravý životní styl

Tato oblast se těší stále větší popularitě. Proto kromě kvalifikovaných ukázek a nabídek školení relaxačních a rekondičních masáží i fyzioterapie nabídne řada nových vystavovatelů komplexní vybavení wellness a fitness center, novinky v aerobním tréninku, venkovní sauny nebo třeba vodní fitness. A finální „zlatým bodem“ bude soutěž v naturálním fitness.

O aktualitách se můžete dozvědět na Facebooku: www.FaceBook.com/KosmetickyVeletrh

Zdroj: www.WorldOfBeauty.cz

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: