Baží děti večer co večer v postýlce po pohádce a vy už nevíte, kam sáhnout? Udělejte jim radost sérií barevných knížek, v nichž si vybere každý.

Trojice knih, Modrá, Zelená a Červená kniha pohádek, se stane oblíbeným uspávacím parťákem menších i větších dětí. Autorka Dagmar Ženková soustředila do publikací ty nejznámější pohádkové příběhy ze všech. Pohádky dokreslují a doplňují laskavé ilustrace z pera a pastelek Bérengére Motuelle.

Vyprávění o Sněhurce, Popelce, vlkovi a kůzlátkách, třech prasátkách, kterým chtěl také ublížit nenasytný vlk, jsou upravena tak, aby se mohla stát krátkou pohádkou před spaním nebo si je děti dokázaly přelouskat bez problému i samy. Trio pohádkových sborníků si zamilujete i na omak.

Knížky vycházející v Presco Group pod hlavičkou Ella & Max mají totiž příjemnou pěnovou vazbu, takže vůbec nevadí, když s nimi děcka v posteli i usnou. Každá pohádka je navíc doplněna o sérii otázek a úkolů pro děti i rodiče, které pomohou prověřit, jak pozorně děti poslouchaly, četly a co dokážou zpětně odvyprávět.

Modrá, Zelená a Červená kniha pohádek řeknou dětem, co je zlé jako vlk a jak zachránit princeznu, aby mohly snít a žít ve světě, kde dobro skutečně vítězí a vlk si z kůzlátka nikdy neukousne. Rozevřete křídla fantazie a nechte se unést pestrobarevným proudem příběhů, kde se zlo vždy odhalí, je potrestáno a dobro dojde zasloužené odměny.

www.presco.cz

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: