Udržte si ty nejlepší vztahy s vašimi obchodními partnery. Pomoci vám mohou správně vybrané reklamní dárky. Potěšte osobním předmětem nebo vsaďte na klasiku. Jak vybrat správný dar?

Foto: Unsplash, CURVD®

Mít dobré vztahy s dodavateli i obchodním partnery je klíčem k vašemu pracovnímu úspěchu. Rozmazlete čas od času kolem sebe všechny, kteří jsou pro váš byznys důležití. Ideálním způsobem, jak se neustále připomínat svým partnerům, jsou drobné dárky a propagační předměty. Investice do kvalitních reklamních předmětů je stejně důležitá, jako investovat do cílené internetové reklamy.

Proč jsou dárky pro obchodní partnery tak důležité?

Dobré vztahy mezi obchodními partnery jsou zkrátka k nezaplacení. Jistě chcete, aby vaše firma i nadále spolupracovala se spolehlivými dodavateli, odběrateli a partnery, bez kterých by váš byznys mohl začít pokulhávat.

Foto: Unsplash, krakenimages

V dnešní době je uvolněná atmosféra mezi důležitými partnery žádoucí. Provádějí se nejrůznější společné aktivity, jako jsou firemní obědy, párty, sportovní dny a třeba i wellness či sportovní víkendy. Tyto aktivity pozitivně upevňují nejen pracovní, ale i přátelské vztahy.

Není od věci vyjádřit své díky obchodním partnerům právě prostřednictvím reklamního předmětu. Drobné dárky, které se navíc dají denně používat, mají tu největší hodnotu. Loga vaší firmy na reklamním předmětu si mohou všimnout i další lidé a vy si rozšíříte povědomí o své značce.

Jaké reklamní předměty pro obchodní partnery jsou nejvíce žádané

Pokládáte si při výběru reklamních předmětů otázku, jaké dárky jsou nejvíce žádané a proč? V tom případě jednoznačně vsaďte na užitnou hodnotu předmětu. Obchodní partnery nepotěší víc, než když jsou dárky užitečné a praktické v běžném životě. Každému udělá radost reklamní taška, kterou lze používat opakovaně třeba na nákupy. Pokud víte, že váš obchodní partner hraje golf, vyberte kvalitní sportovní triko a vlastně i jiný reklamní textil, které můžete opatřit logem s nápisem. Nicméně pozor na to, aby u sportovního oblečení šlo skutečně o funkční materiál. Vždy se řiďte tím, co o daném obchodním partnerovi víte a cíleně vybírejte dárky pro jeho potřeby.

Nejžádanější reklamní předměty

Každý byznysmen ocení kvalitní psací potřeby, notesy, diáře. Ale také pomocníky pro počítač, tablet či telefon. Hezkým dárkem mohou být například pouzdra s vaším logem, ale také USB klíčenky a také různé sportovní lahve. Zde opět pozo na materiál a nejlépe je vybrat zdravou lahev. Tyto předměty se hodí každému a jedná se o méně nákladné věci. U nich však doporučujeme investovat do kvalitnějšího potisku.

A na co při výběru reklamních předmětů nikdy nezapomenout?

Dnešní doba si žádá ekologické myšlení. To se prolíná nejen vaším byznysem, ale také dárky, kterými chcete obchodní partnery obdarovat. Pokud chcete, aby měl váš dar opravdu váhu, vybírejte takové, které se dají zhotovovat ekologicky.

Jedná se o takzvaný Green marketing. Kampaň, která je zaměřená právě na ekologii, je v poslední době velmi populární. Navíc není vůbec drahá, jak by se na první pohled mohlo zdát. Ekologický marketing klade důraz na opakovanou použitelnost a ochranu životního prostředí.

Ukažte svým obchodním partnerům, že smýšlíte pozitivně v každé oblasti. Proto i vaše reklamní předměty mají příznivý dopad na ekologii. Tyto reklamní předměty jsou vyrobeny ze dřeva, organické bavlny, kůže či recyklovaných materiálů.

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: