Valentýn je svátek, kterému se u nás z části podařilo zdomácnět. Velká řada Čechů nemůže přijít tomuto svátku na jméno, ale pořád je ještě spousta těch, kteří svou milovanou polovičku ve slavnostní den rádi pozvou na romantickou večeři a obdarují ji menším či větším dárkem. V dnešním článku nabízíme několik tipů na drobné pozornosti, kterými můžete obdarovat milovanou osobu.

vasnivy-svudnik-laurenova
Christina Laurenová: Vášnivý svůdník, Jota

Darovat zamilovanou nebo erotickou knihu je jedním z vhodných dárků k tomuto svátku. Ať už se jedná o beletrii nebo například sbírku citátů. Zajímavým tipem může být například titul Láska – vybrané citáty Paula Coelho. Z beletrie můžete vsadit na první titul z nové série od autorek vystupujících pod pseudonymem Christina Laurenová, které mají za sebou úspěšnou sérii Božský.

astratex-edithchemise_kos
Košilka Edith, Astratex

Darovat krásné prádlo vždy potěší. Dejte si záležet a vyberte své drahé polovičce nádherný kousek, u kterého bude srdce bušit daleko rychleji.

Psali jsme o svátku sv. Valentýna
Přečtěte si o vzniku tohoto zamilovaného svátku a dozvíte se třeba i o nejstarší dochované valentýnce
pralinky-Bonbonniere-Coeur-fondant-garnis
Pralinky Leonidas, pralinky.com

Belgické pralinky jsou jako stvořené pro obdarování na sv. Valentýna. Drobné a lákavé laskominy se skrývají v hořkočokoládovém obalu. Pohltí každou romantickou duši, která ráda mlsá.

magnum-feel-the-style-kosmeticke-zrcatko-ve-tvaru-srdce___2
Magnum Feel The Style kosmetické zrcátko ve tvaru srdce, Parfums.cz

Nádhernými připomínkami tohoto zamilovaného svátku jsou drobnosti jako například kosmetické zrcátko ve tvaru srdce.

bella-rose-happy-valentines-day
Ovocný čaj Happy Valentine´s day, bellarose.cz

Výborný německý ovocný čaj s kousky jahod a jablek Tafelgut navodí romantickou náladu s vaší polovičkou nejen v den svátku Valentýna, ale při každé společně strávené chvilce. Elegantně romantický obal, kterým je plechová dózička, je i zajímavou dekorací.

Hodnotnými dárky, kterými jsou zážitky a které si můžete dopřát spolu, jsou nedocenitelné. Ať už se vydáte na medovou, čokoládovou nebo thajskou masáž, prožijete víkend v pivních lázních nebo gurmánský večer v restauraci, užijete si sdílenou radost.

Je krásné se na sv. Valentýna obdarovávat, ale myslete na to, že láska by se měla dávat najevo po celý rok. Třeba i drobnými, nijak finančně náročnými, zato velmi cennými gesty.

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: