Pokud chcete vypadat dobře a toužíte po obdivu okolí, musíte se o své tělo starat. Nebudeme vám nalhávat, že se jedná o něco snadného. Je tomu přesně naopak. Ten, kdo chce vypadat dobře, se musí hodně snažit. Na těle i vzhledu je třeba pracovat každý den. Dobrá zpráva je, že se nabízejí možnosti, které tento neustálý boj mohou výrazně ulehčit. Jaké to jsou?

Nehoňte se od čerta k ďáblu

V současné době se nabízí mnoho různých možností, jak se udržet v kondici. Chodit můžete na aerobik, trápit se při Tabatě, mučit se při boxu, relaxovat při józe apod. Cvičit můžete doma, ale věřte, že to se nemusí moc vyplatit. Doma nad vámi není pomyslný bič, takže počáteční nadšení může velmi rychle zmizet. Když začít s cvičením, tak rozhodně pod dohledem profesionála, který nastaví optimální zátěž. S „údržbou“ těla jako takového musí samozřejmě jít ruku v ruce starost o zevnějšek a mysl. Důležitá je pravidelná kosmetika a pomoci může i návštěva solária. Jak se starat o mysl? Nejlepší formou odpočinku jsou masáže, při nich regeneruje mysl a současně i tělo. Problém celkové péče je v tom, že často musíte přebíhat z místa na místo, z tělocvičny do salonu, odsud do solárka apod. Tím ztrácíte nejen drahocenný čas, ale i peníze.

01

02

Jde to vyřešit snadno

Rozhodně se proto vyplatí, když si najdete místo, které nabízí více takových služeb najednou. Rádi vám pomáháme, takže tu máme jeden tip. Místem, kde je možné cvičit, nechat se zkrášlovat a hýčkat najednou je Kentoya fitness Praha. Na ploše 400 m čtverečních jsou připraveny desítky posilovacích strojů Grün sport. Se cvičením vám zde pomohou trenéři, kteří poradí i v oblasti nastavení správného jídelníčku (více o zdravém stravování při cvičení se dozvíte zde). Ve stejné budově se nachází solárium Praha se špičkovými horizontálními stroji, které jsou zárukou dokonalého a přirozeně vypadajícího opálení. Navíc je možné se po cvičení objednat na masáže. Ženy jistě ocení, že si mohou na stejném místě nechat i prodloužit řasy.

03

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: