9.-10. 10. 2020 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech se bude konat spojený jarní a podzimní veletrh FOR BEAUTY. Vyhrajte 5 x 2 vstupenky na tento veletrh. AKTUALIZOVÁNO!

Termín byl zrušen – více informací –  https://veletrhkosmetiky.cz/aktuality/detail?id=21579&utm_source=101&utm_medium=w

V roce 2020 bude veletrh FOR BEAUTY opět největším veletrhem ve svém oboru v České republice a zároveň jediným beauty veletrhem v Praze. Jedná se o veletrh, který spojuje oblasti kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu. Najdete zde nejen stánky s nehtovou modeláží, pedikúrou, manikúrou, ale i péčí o vlasy, vybavením salonů a spa center. Návštěvníci se budou moci seznámit s přístroji pro pleť a tělo a představeny tu budou také aktuální trendy v kosmetických oborech. Kromě zajímavých novinek návštěvníky veletrhu FOR BEAUTY čekají i významné veletržní slevy.

Nebude chybět bohatý doprovodný program. Těšit se můžete na velkolepou módní přehlídku. Návštěvníci uvidí designovou kolekci autorských modelů Heleny Bedrnové. Proběhne nadnárodní kolo soutěže Nailpro Competition v modelování a designu nehtů. Atraktivní bude zajisté prestižní soutěž Make-Up Mistrovství ČR 2020 na téma City lights.

Soutěž končí 6. října 2020.
Ceny do soutěže věnovala společnost PVA EXPO PRAHA.

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: ano

Výherci: Daniela Petrtýlová, Jana Švehlová, HAna Kailová, Květa Hedvíková, Vlastimil Bartl

Pošlete článek dál: