Seriál Cizinka se stal velmi úspěšným. Určitý podíl na tom měly i úžasné lokace. Nakladatelství Cosmopolis právě vydalo netradičního průvodce Skotskem po stopách seriálu Cizinka a my vám knihu nabízíme v soutěži. Vyhrajte jeden ze tří výtisků. 

Kniha nabízí nejen spoustu historických informací, dávných tradic, ale také se budete moci kochat krásnými fotografiemi. Upoutá nejen fanoušky seriálu, ale každého milovníka historie a cestování.

Autor knihy je vystudovaný historik a archeolog, nyní publicista a historik na volné noze. Specializuje se na starší dějiny Británie, hlavně Skotska, antiku a rané dějiny středověku.

Soutěž končí 22. dubna 2020.

Ceny do soutěže věnovalo Nakladatelství Cosmopolis.

ANOTACE

Netradiční průvodce po Skotsku určený nejen pro milovníky oblíbeného seriálu Cizinka.

Poznáte dramatické okolnosti jakobitských povstání, jejich příčiny i důsledky, dozvíte se, jak fungoval skotský klanový systém, odhalíte osudy historických osobností, známých také ze ságy Cizinka, a to včetně skutečného Jamese Frasera. Navštívíte oblíbená seriálová místa a odhalíte kouzlo skotských tradic.

Kniha s bohatým obrazovým doprovodem je uceleným průvodcem po Skotsku, jeho dějinách a kultuře, kde je společným jmenovatelem současný fenomén Cizinka.
Nakladatel Cosmopolis, Nakladatelský dům Grada

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: ano

Výherci: Josef Janota, Ludmila Zakopalová, Karolína Vrbová

Pošlete článek dál: