Šéfkuchař Darren Purchese připravil kuchařku plnou toustů. Ve své knize Šéfkuchaři také milují tousty představuje nejen klasické tousty jako Croque monsieur nebo Marinovaný vepřový bůček s kimči a volským okem, ale nabízí také originální recepty a neobvyklé variace. Vyhrajte v naší soutěži jeden ze tří výtisků této kuchařky.

Wikipedie říká, že Darren Purchese je cukrářem a tvůrcem oblíbeného cukrářského podniku v Melbourne. Kromě toho je autorem kuchařek, pravidelně se objevuje v televizi a vytváří dezerty a koláče pro nejprestižnější události v Austrálii.

Soutěž končí 13. června 2018.

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství Metafora.

ANOTACE kuchařky Šéfkuchaři také milují tousty

Zapomeňte na nudnou šunku se sýrem. OCHUTNEJTE ZAPEČENOU FANTAZII!

Známý šéfkuchař Darren Purchese vás ve své knize provede světem moderních toustů. Představí nejen klasiku mezi tousty jako Croque monsieur či Marinovaný vepřový bůček s kimči a volským okem, ale jako vlna tsunami vás zavalí originálními recepty na nové a nečekané variace.

Vyzkoušejte Toust se syrovou polentou, houbami a tymiánem, Svatoštěpánský sendvič: glazovaná šunka, hořčice, grilovaný ananas a čedar nebo Sendvič s jahodami, prosciuttem, sýrem manchego a medem!

Jako zkušený profesionální cukrář Darren nemůže jinak, než sem propašovat i několik naprosto neodolatelných, svůdně sladkých nápadů. Nebojí se kombinovat například arašídové máslo, malinový džem a mléčnou čokoládu, nebo kvalitní tmavou čokoládu, olivový olej a sůl.

Jak vám tato kniha dokáže, i obyčejné zapékání toustů je skvělá zábava.

Nakladatel: Metafora, 299 Kč

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: v Austrálii

Výherci: Eliška Janových, Zuzana Šoupalová, Petr Pavlas

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: