Po Ezopových bajkách jsme připravili soutěž o další skvělý titul, který budou děti milovat. Velká knížka DINOSAUŘI pro malé vypravěče je plná nádherných obrázků a soutěžit můžete o jeden ze tří výtisků.

Pod značkou ELLA & MAX vyšla již celá řada velkoformátových leporel. Ta jsou mezi dětmi i rodiči velmi oblíbená. Hravým způsobem rozvíjejí předčtenářské dovednosti. Malí čtenáři se dozvědí, oč v nich běží – a vůbec ještě nemusejí umět číst. Propracované celostránkové ilustrace totiž tvoří samy o sobě – stačí se jen pozorně dívat a nechat běžet představivost a fantazii na plné obrátky. Tentokrát mysllelo nakladatelství na milovníky obřích ještěrů, kteří se s touto knížkou vydají do pravěku, kdy světu vládli dinosauři. Pozorní čtenáři poznají jednotlivé druhy veleještěrů v celé jejich rozmanitosti. Na konci knihy totiž najdou jejich seznam, díky kterému se stanou odborníky přes tyto úžasné tvory!

Soutěž končí 16. dubna 2020.

Ceny do soutěže věnovalo Nakladatelství ELLA & MAX.

ANOTACE

V pravěku to na zemi vypadalo úplně jinak než dnes. A hlavně tu nežili lidé! Svět byl královstvím veleještěrů zvaných dinosauři, kteří obývali všechna myslitelná prostředí. Někteří žili na souši, jiní pod vodní hladinou a teritoriem dalších byl zase vzdušný prostor. Jednotlivé druhy se proto od sebe hodně lišily. Tahle knížka vám představí pravěký svět dinosaurů v celé jeho kráse a rozmanitosti. Poznáte druhy, které létaly, plavaly, lezly, běhaly… Když se budete dobře dívat, odhalíte dokonce to, jak se jedni dinosauři bránili útokům druhých, čím se živili nebo jak přicházela na svět jejich mláďata. Někteří z ještěrů jsou vyobrazeni na každé stránce – vyzkoušejte svůj postřeh a hledejte je znovu a znovu na krásných barevných obrázcích plných roztodivných pravěkých tvorů! Na konci knihy pak najdete kompletní seznam názvů vyobrazených dinosaurů – naučte se je znát a staňte se odborníky přes tyto oblíbené pratvory!

Vydává Nakladatelství ELLA & MAX.

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: ano

Výherci: Ladislava Hrubá, Denisa Večerková, Miluše Kyptová

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: