Chcete čtyřtýdenní plán, jak snížit chuť na sladké, překypovat energií a cítit se úžasně? Zúčastněte se soutěže o knihu Pravda o cukru: rady, tipy, recepty a vyhrajte jeden ze tří výtisků knihy.

Co v knize najdete? Jednoduché, ale vědecky potvrzené metody pro udržení vyrovnané hladiny krevního cukru. Kromě toho v ní najdete přes 100 receptů na lahodná jídla, interaktivní pracovní sešit a spoustu tipů a rad, jak být při dodržování metody úspěšní.

Soutěž končí 8. července 2024.

Ceny do soutěže věnovalo Nakladatelství JOTA.

ANOTACE

Pravda o cukru rady tipy recepty

Trápí vás neodolatelná chuť na sladké, chronická únava nebo závislost na cukru? Cítíte se unavení, když se ráno probudíte? Řítíte se jako většina populace neustále po glykemické horské dráze? Tato kniha vám to pomůže změnit!
Obsahuje 100 jednoduchých receptů, které vám pomůžou udržet krevní cukr pod kontrolou.

Jessie Inchauspé je biochemička a spisovatelka, jejíž instagramový účet Glucose Goddess má 4,3 milionu sledujících. Prostřednictvím své první knihy Pravda o cukru, která se stala mezinárodním bestsellerem, nám vysvětlila, jak významnou roli hraje krevní cukr, a ukázala nám snadné triky, jak ho ovládat.

V knize Pravda o cukru: rady, tipy, recepty nabízí podrobný čtyřtýdenní program, jak do našeho každodenního života zařadit jednoduché, ale vědecky potvrzené metody pro udržení vyrovnané hladiny krevního cukru. Navíc kniha obsahuje i více než 100 receptů na lahodná jídla, interaktivní pracovní sešit a spoustu tipů a rad, jak být při dodržování metody úspěšní. Autorčiny triky na kontrolu hladiny krevního cukru už vyzkoušely tisíce lidí, kteří zaznamenali neuvěřitelné výsledky.

Objevíte v sobě nezkrotnou energii, ovládnete chutě na sladké, zlepšíte kvalitu své pleti, zpomalíte stárnutí, zmírníte záněty v těle, vyrovnáte hormonální hladinu a vaše nálada i spánek budou lepší než kdykoliv dřív. Zvyky, které si vytvoříte, vám budou prospívat po celý další život. A co je na tom úplně nejlepší? Nemusíte počítat žádné kalorie a můžete jíst všechno, na co máte chuť.

Vydává Nakladatelství JOTA, původní název: The Glucose Goddess Method, překlad: Jana Kordíková, 285 str., 588 Kč.

Přečtěte si ukázku z knihy.

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: ano

Výherci: Olga Hájková, Pavlína Kučerová, Věra Matušková

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: