Český čtenář se mohl s Liane Moriarty seznámit prostřednictvím titulů Manželovo tajemství, Tři přání, Zamilovaná hypnotizérka, Na co Alice zapomněla – Může vás snad potkat něco lepšího než ztráta paměti? a především úspěšných Sedmilhářek, které se dočkaly hvězdného televizního zpracování. Nyní na knižní pulty míří další kniha této australské spisovatelky. Právě o 3 výtisky knihy Poslední výročí můžete soutěžit. 

Soutěž končí 28. června 2017.

Ceny do soutěže věnovalo vydavatelství Euromedia.

Liane Moriarty Poslední výročíANOTACE knihy Liane Moriarty Poslední výročí:

Sophii táhne na čtyřicet, a ačkoliv je taková optimistka, že podle své kamarádky Claire nevidí sklenici zpola, ale úplně plnou, už i ji začínají trochu znervózňovat biologické hodiny a nová známost je přitom v nedohlednu. Neudělala chybu, když tak lehkovážně pustila k vodě Thomase, nejhodnějšího muže, jakého kdy poznala? Sophie začíná mít pocit, že její život uvízl na mrtvém bodě, když jednoho dne zjistí, že jí Thomasova mazaná prateta z Ostrova počmáraných blahovičníků ve své závěti odkázala něco tak nečekaného, že tím Sophii jako pohádková kmotřička obrátí život úplně naruby.
Grace je krásná ledová královna a má všechno, o čem kdy snila: manžela, který ji miluje, a čerstvě narozeného syna. Jak se s tím ale vypořádá, když vidí, jak se Sophie na oba toužebně dívá?
Veronice se v životě nic nedaří a na všechny má dopal. Nejvíc na pratetu Connii za to, že umřela a že do své závěti zahrnula zrovna Sophii! Veronika je odhodlaná závěť napadnout a hnát celou „kauzu“ až před nejvyšší soud. A taky vyřešit záhadu Ostrova počmáraných blahovičníků a napsat o tom knihu!

Nakladatel: Euromedia – Ikar, 400 str., 359 Kč

Přečtěte si ukázku z knihy.

Soutěžní formulář.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook a nenechte si ujít žádnou soutěž nebo zajímavý článek a podělte se o ně s přáteli.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: 2014

Výherci: Vladimír Rébl, Štěpánka Knapová, Hana Cagášková

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: