Audiotéka vydává k příležitosti narozenin našeho nejznámějšího režiséra Miloše Formana autobiografickou audioknihu Co já vím? a my vám spolu s vydavatelstvím nabízíme dvě audioknihy v soutěži.

Knihu o svém životě napsal Miloš Forman ve spolupráci se spisovatelem Janem Novákem. V předprodeji je možné získat jednu třetinu z celkové délky nahrávky. Kompletní audiokniha pak vyjde den před Formanovými narozeninami v pátek 17. února. Audioknihu načetl Hynek Čermák.

Soutěžit můžete do 13. února 2017. Audioknihu si budou moci výherci stáhnout 17. února 2017.

Ceny do soutěže věnovala audioteka.cz.

Anotace:

Miloše Formana netřeba představovat: do povědomí filmových fanoušků se zapsal už v šedesátých letech, kdy přispěl k zformování toho, čemu se brzy začalo říkat „nová vlna” českého filmu; po odchodu do exilu v USA se po počátečních hubených letech zařadil mezi hollywoodskou smetánku a jeho filmy jako Vlasy, Přelet nad kukaččím hnízdem, Amadeus či Lid versus Larry Flynt už dávno patří do zlatého fondu světové kinematografie. Kniha vzpomínek je pak dílem stejně výrazným jako jeho filmy – řečeno slovy samotného Miloše Formana, jde o „můj život, jak ho prožil Jan Novák”. A že ten Formanův život stál za to.

Forman je legenda! Znám filmy a divadla které dělal! Ale „Co já vím“ je pro mne překvapení! Ta samozřejmost, ta lehkost, ten odstup nad vším pachtěním! Ta věcnost života jednoho chlapa, který si „něco“ umanul! Je to odzbrojující životopis, ve srovnání s malostí všedních trápení. Je to příručka pro přežití! Je to návod, jak být šťastný! Je to román o pokoře! Je to výsměch všem, kteří jen čekají!! A v neposlední řadě, je to skvělá literatura, daleko překračující autobiografickou formu! Tlustá kniha o jednom frajerovi! řekl k audioknize její interpret Hynek Čermák.

Délka: 16 hod 6 min
Kategorie: Vzpomínky a biografie
Režie: Jakub Tabery
Mistr zvuku: Jan Kacian
Vydavatel: Audiotéka

Cena v předprodeji 299,- Kč do 16.2.2017
Cena 349,- Kč od 17.2.2017

Copyright © Miloš Forman a Jan Novák, 1994, 2013
Translation © Jiří Josek, 2013
Vydáno ve spolupráci s nakladatelstvím Paseka a Argo.

Soutěžní formulář.

AUDIOTEKA_CZ

 

 

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook a nenechte si ujít žádnou soutěž nebo zajímavý článek a podělte se o ně s přáteli.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: Valmont

Výherci: Petra Víchová, Jola Oplerová

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: