Kanadský učitel Christopher Papadopoulos má bakalářský diplom z pedagogiky a dějepisu na Queen’s University v Ontariu. Působil jako učitel na základní a střední škole. Toužil změnit svět k lepšímu, a tak kandidoval v roce 1993 ve federálních volbách do kanadského parlamentu. Později si uvědomil, že svět harmonie a míru a pokoje začíná uvnitř každého jednotlivce a vydal se na vnitřní pouť k většímu sebeuvědomění, součástí níž byl i 33denní postní pobyt v bavorských Alpách, kde objevil hlubší rozměr reality. Aktuálně pracuje s jednotlivci i skupinami a vede ostatní k prožitku míru prostřednictvím objevení vlastního já.

V naší soutěži nabízíme 3 výtisky knihy Vnitřní klid a kde ho najít.

Soutěžit můžete do 27. května 2017.

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství Metafora.

ANOTACE:

Hledání pravého klidu a míru začíná uvnitř každého z nás…

Kniha navazuje na učení Eckharta Tolleho a především na jeho Moc přítomného okamžiku. Je podobně jako ona strukturována do podoby otázek a odpovědí a uvádí čtenáře do jednoduché, ale hluboké cesty za poznáním.

V dnešním neklidném světě není snadné prožívat aspoň krátké chvíle klidu, natož dosáhnout trvalého vnitřního míru. Zápasíme s nedostatkem času, neochotou druhých, překážkami, které nám život klade do cesty, vlastními strachy a úzkostmi. Vnitřní klid a kde ho najít nabízí novou zkušenost zakoušení života z pozice klidu a míru. Podrobně vykresluje, jak je možné se vypořádat se stresem i nejistotami všedního dne. Nabízí konkrétní praktické rady, jak se k vnitřnímu klidu dostat i jak v něm setrvávat.

Vstupte do této knihy, jako byste vcházeli do labyrintu, a objevujte krok za krokem, kde přebývá skutečný klid, mír a pokoj…

Nakladatel: Metafora, 176 stran, 249 Kč

Soutěžní formulář.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook a nenechte si ujít žádnou soutěž nebo zajímavý článek a podělte se o ně s přáteli.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: Moc přítomného okamžiku

Výherci: Diana Abuzaradová, Alena Jelínková, Jaroslav Franče

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: