Susanna Bingemerová ve své knize Superpotraviny představuje 25 výjimečných potravin, které stojí za to, abyste jim věnovali zvýšenou pozornost. Nabízí řadu tipů, nápadů a receptů. Získejte možnost vyhrát jeden ze tří výtisků této knihy.

Soutěžit můžete do 14. října 2015.

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství NOXI.

Anotace:

SuperpotravinyV  této knížce najdete všechno důležité o zdravých látkách obsažených v superpotravinách a o jejich fantastických účincích. 25 podrobných portrétů nejdůležitějších superpotravin – exotických i domácích – s praktickými tipy a přes 40 veganských receptů, které obohacují kulinářský všední den. Interview s experty na téma řasy, obilné trávy a divoké byliny.

Susanna Bingemerová je vystudovaná novinářka. Už mnoho let píše v časopisech a knížkách o kulinářských tradicích a trendech. Přitom ji zvlášť fascinuje otázka, jak jídlo ovlivňuje zdraví. Sleduje mnohé aktuální stravovací styly a postupně sama vyzkoušela vegetariánskou, veganskou a syrovou stravu. Při hledání optimálních potravin objevila už v roce 1999 velkou vitální sílu určitých potravin a připravila si své první müsli se superpotravinami – lněnými semeny, zemními mandlemi a borůvkami. Své znalosti o zdravém stravování se superpotravinami předává dál v kurzech a na svém blogu www.eatsleepgreen.de.
Autorka žije v Mnichově a společně s Hansem Gerlachem řídí kancelář „food und text“. Hans Gerlach, vyučený kuchař, autor kuchařských knih a fotograf potravin připravil pro tuto knížku recepty a představil je i fotograficky.

Nakladatel NOXI, ISBN 978-80-8111-319-2, EAN 9788081113192, 128 str., formát 165 x 200, flexi vazba s chlopněmi, 279 Kč

Soutěžní formulář
.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook a nenechte si ujít žádnou soutěž nebo zajímavý článek a podělte se o ně s přáteli.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: přes 40
Výherci: Jiřina Kostihová, Veronika Velechová, Kateřina Maryšková

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: