Nakladatelství Metafora vydalo další příspěvek k přírodní kráse. Titul, s jehož pomocí si budete moci nenáročným způsobem připravit vlastní kosmetiku. Vyhrajte jeden ze tří výtisků knihy Juliette Gogginové a Abi Rightonové Krása z přírody.

Soutěžit můžete do 21. února 2017.

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství Metafora.

ANOTACE:

Recepty na domácí výrobu kosmetiky pro péči o pleť, tělo i vlasy

Myslíte si, že výroba kosmetiky je složitý proces, který hned tak někdo nezvládne? Máme pro vás tedy skvělou zprávu: Zvládne to každý, kdo umí jenom trošku vařit.

Nemusíte nakupovat žádné speciální vybavení, většinu potřebného najdete doma v kuchyni. S pomocí této knihy si sami vyrobíte vlastní kosmetickou řadu, od peelingů, po krémy, šampony a další kosmetické přípravky, z čistě přírodních materiálů. Navíc zjistíte, že výroba vlastní kosmetiky je především zábavná.

V knize naleznete více než třicet výborných receptů na výrobky pro péči o pleť i celé tělo, nezapomeneme ani na vlasy či požitek z koupele. Postupy a návody jsou jednoduché, doplněné názornými fotografiemi, které vás povedou krok za krokem a poradí i s možnými výrobními obtížemi.

Odličovací přípravky, tonika, balzámy na rty, krémy na vysušené ruce, mléka k hýčkání celého těla, pleťové masky… to všechno a ještě víc si budete umět vyrobit.

Přímo ve vaší kuchyni se zrodí krása.

Nakladatel: Metafora, formát 215 x 255 mm, paperback s chlopněmi, fotograficky ilustrovaná, překlad: Lenka Kerumová, 160 stran, 449 Kč

Soutěžní formulář.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook a nenechte si ujít žádnou soutěž nebo zajímavý článek a podělte se o ně s přáteli.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: více než 30

Výherci: Táňa Kinterová, Jan Hejátko, Radka Oravcová

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: