Poměrně nové nakladatelství Esence již stihlo vydat řadu skvělých titulů. Jedním z posledních je i kniha Cviky, které léčí. Tři autoři se změřili na to, jak pomocí cílených cviků navodit uzdravení. Získáte vysvětlení možných příčin vašich potíží a získáte základní informace, jak je zmírnit a jak jim předcházet.

V soutěži vám nabízíme 3 výtisky pro vylosované výherce. Zajímavý titul k novému roku, co říkáte?

Soutěžit můžete do 14. ledna 2017.

Ceny do soutěže věnovalo vydavatelství Euromedia.

Anotace:

Máte osteoporózu, bolí vás záda, trpíte zánětem sedacího nervu nebo syndromem karpálního tunelu? Tato kniha vám vysvětlí možné příčiny vašich potíží a podá vám základní informace o tom, jak je zmírnit nebo jim předcházet. Obsahuje také spoustu cvičebních sestav dokonale přizpůsobených vašemu zdravotnímu stavu. Vyzbrojí vás radami, jak změnit držení těla, jakým aktivitám dávat přednost, kterým se naopak vyhnout, a která cvičení máte provádět s ohledem na omezení způsobená bolestí, kterou cítíte. Vaše cesta za uzdravením právě začíná…

Nakladatel: Esence, 256 stran, paperback

Dr. Jean Drouin je profesorem klinické medicíny na Lavalově univerzitě, šéfem oddělení pro plánované rodičovství CHUQ a ředitelem Kliniky specializované na andropauzu v Quebeku. Po studiu medicíny se specializoval na osteopatii, homeopatii, čínskou medicínu a celostní medicínu.

Roberto Poirier, diplomovaný ortoterapeut, se věnuje také tělesné výchově, učí na univerzitě v Sherbrooke, pracuje jako kineziolog, kineziterapeut a ortoterapeut.

Denis Pedneault je kineziolog a kulturista. Vyučuje kineziologii na univerzitě v Sherbrooku. Je také terapeutem, trenérem a učitelem tělesné výchovy.

Soutěžní formulář.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook a nenechte si ujít žádnou soutěž nebo zajímavý článek a podělte se o ně s přáteli.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: kineziologie, kineziterapie a ortoterapie

Výherci: Michaela Fiedlerová, Jiří Soukup,  Milan Šafář

 

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: