Anodea Judith je uznávanou autoritou přes čakry, jógu a psychosomatiku. Po Velké knize o čakrách (anglicky Wheels of Life) vychází další titul autorky – Jóga podle čaker, kterou vám nabízíme v soutěži. 

Vystudovaná klinická psycholožka se také věnovala i studiím bioenergetiky, mytologie, sociologie, systémové teorie a mystické spirituality.

Soutěž končí 12. února 2019.

Ceny do soutěže věnovalo vydavatelství Grada.

ANOTACE: Jóga podle čaker

Kniha, která nesmí chybět v knihovničce žádného studenta ani učitele jógy!

Díky této dlouho očekávané knize uznávané odbornice na čakry Anodey Judith lépe pochopíte systém jógy a posunete svoji praxi o stupeň dál. Naučíte se, jak využívat principů a postupů jógy k probuzení jemnohmotného těla a ke spojení se sebou samým. Seznámíte se s praktikami na otevření a aktivaci jednotlivých čaker prostřednictvím pozic, bioenergetických a dechových cvičení, manter, vedené meditace a jógové filozofie. Text doprovází barevné fotografie každé pozice a vodítka k jejich a hlubšímu nastavení pozic.

Knihu Jóga podle čaker ocení jak začátečníci a středně pokročilí studenti, tak i učitelé jógy. Pokročilí jogíni získají nový náhled na běžné ásany z pohledu čaker. Na konci každé kapitoly naleznete navrhované pozice pro danou oblast.

Nakladatel: Grada, 380 str., 449 Kč

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: Velká kniha o čakrách

Výherce: Klára Zakopalová

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: