Bolesti zad dávají často zabrat a zbavit se jich je zkrátka skvělé. Pomoci vám může i kniha Brigitte Engammareové Zbavte se bolesti zad za 6 týdnů. Vyhrajte ji v soutěži.

Kniha Brigitte Engammareové Zbavte se bolesti zad za 6 týdnů nabízí 100 cviků na zdravá a pevná záda. Navíc v ní najdete cviky, které pomohou, když se objeví první známky bolesti.

Soutěž končí 15. listopadu 2018.

Ceny do soutěže věnovalo vydavatelství Euromedia.

ANOTACE: Brigitte Engammareová Zbavte se bolesti zad za 6 týdnů

Častou příčinou bolesti zad jsou ochablé svaly, nedostatek pružnosti nebo špatné držení těla. Na pomoc s bolestmi zad vám tato kniha nabízí šestitýdenní program. V jeho rámci budete 20 minut denně posilovat, zpevňovat, protahovat a ohýbat záda při jednoduchých, nenáročných a nijak nebezpečných cvicích, které vás současně budou i bavit. Sestavy, které se postupně přizpůsobují zvyšování vaší fyzické kondice, jsou zaměřeny na účinné zpevnění a zvýšení mobility zádových svalů. Během cvičení si osvojíte správné postoje k odstranění bolestí a navíc se naučíte jednoduché pohyby či cviky, s nimiž docílíte při nenadálém svalovém napětí či bolesti okamžité úlevy.

Nakladatel: Euromedia – Esence, 120 str., 259 Kč

Přečtěte si ukázku z knihy.

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: 100

Výherce: Klára Zakopalová

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: