Moderní příběh Romea a Julie v kulisách půvabného švédského městečka je úspěšnou prvotinou Ruth Kvarnström-Jonesové. Vyhrajte v naší soutěži jeden ze tří výtisků knihy Pekárna s vůní skořice.

Ruth Kvarnström-Jonesová (1962) pochází z Velké Británie, ale už pětatřicet let žije ve Stockholmu. Původně pracovala jako reklamní textařka a jako jedna z patnácti studentů z celého světa se kvalifikovala na kurz tvůrčího psaní pořádaný školou Curtis Brown Creative.

Aktuálně pracuje na pokračování svého prvního románu Pekárna s vůní skořice a píše blog.

„Milý a okouzlující příběh plný radosti i smutku, přátelství, rodinných vazeb a romantiky. (…) Opravdu doufám, že je tahle kniha začátkem série o lidech v Halleholmu. Protože chci víc, mnohem víc.“


Biulas Books

Soutěž končí 8. února 2021.

Ceny do soutěže věnoval nakladatelský dům Grada.

ANOTACE

Lovisa Lindegrenová žije v Londýně svůj sen – dokud během jediného týdne nepřijde o práci i o snoubence. Zcela na dně se vrací do rodného Švédska, do malebného městečka Halleholm, kde zdědila po svých prarodičích bývalé pekařství na náměstí. Protože v Londýně nasbírala zkušenosti coby pekařka, rozhodne se, že se pokusí rodinný podnik znovu otevřít. Její nadšení ovšem netrvá dlouho. Kromě domu totiž Lovisa zdědila i hořké nepřátelství mezi dvěma větvemi rodiny, Lindegrenovými a Halleholmovými. Místní magnát Reuben Halleholm ji nejen od dětství nenávidí, ale teď se ji pomocí intrik snaží přimět, aby v podnikání neuspěla a dům mu prodala.

Zvládne Lovisa i tak pokračovat v rodinné tradici? A jak se rozhodne ve své nejtěžší volbě: může někoho se jménem Halleholm vpustit do svého srdce, nebo má zůstat věrná odkazu milované babičky, které kdysi Halleholmovi nesmírně ublížili?

Vydává Grada pod nakladatelskou značkou Metafora.

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: z Velké Británie

Výherci: Antonín Šimek, Jitka Abuzaradová, Kateřina Janků

Pošlete článek dál: